سرور مجازی بیگ بلو باتن

سرور مجازی BigBlueButton

1,528 votes, average: 4,70 out of 51,528 votes, average: 4,70 out of 51,528 votes, average: 4,70 out of 51,528 votes, average: 4,70 out of 51,528 votes, average: 4,70 out of 5 (1,528 votes, average: 4,70 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

سرور مجازی BigBlueButton

سرور مجازی BigBlueButton

BigBlueButton یک برنامه رایگان اوپن سورس برای سیستم عامل لینوکس ubuntu 16 است که امکان ایجاد کلاس های مجازی برای ویدیو کنفرانس، وبینار رو فراهم میکنه. بیگ بلو باتن یک برنامه تحت وب و HTML5 است، یعنی برای راه اندازی کلاس آنلاین نیاز به هیچ برنامه ای بر روی کامیپوتر شما نیست. برنامه BigBlueButton به نسبت سایر برنامه هایی مثل Adobe Connect بسیار مصرف پایینتری دارد و بهینه است، در راه اندازی این برنامه و تعداد نفرات آنلاینی که میتوانند از این برنامه برای ویدیو کنفرانس استفاده کنند میزان CPU که به سرور مجازی برای بیگ بلو باتن اختصاص داده میشود مهم هست.

سرور مجازی BigBlueButton

این برنامه دارای امکاناتی برای برقراری صوت و تصویر از طریق وبکم، میکروفن، وایت برد، ایجاد چند کلاس، قابلیت استفاده و مشاهده در گوشی موبایل و کامپیوتر و … است. بهترین کیفیتی که در استفاده از این برنامه میتونین دریافت کنین، استفاده از خرید سرور مجازی ایران برای راه اندازی برنامه بیگ بلوباتن است، چون کاربران هدف شما در کشور ایران واقع هستند و پهنای باند در داخل کشور به سرعت بین کاربران توزیع میشود و اختلالی در کیفیت صوت و تصویر شما نخواهد بود، ولی در سرورهای خارج از کشور، به دلیل اینکه دیتای شما یکبار باید به سرور خارج برود و مجدد به ایران برگردد و بین کاربرانی که ویدیو شمارو میبینن توزیع بشه، کیفیت ارتباط خوبی در سرور مجازی خارج به نسبت استفاده و خرید vps ایران نخواهید داشت.

 

30% تخفیف ماه اول : iran30

استفاده از این سرورها به عنوان دانلود و آپلود به دلیل محدودیت ترافیک ممنوع بوده و سرور مجازی ایران تنها برای راه اندازی سایت / وب سرور / اپلیکیشن / ویدیو کنفرانس و سرور مجازی بورس ... ارایه میشود.5GB Ram DDR4

5Core Xeon 2680 v4 vCpu

50GB SSD NVME

ترافیک نامحدود ویدیو کنفرانس

ایران (دیتاسنتر لایزر)

280

هزارتومان / ماهیانه

6GB Ram DDR4

6Core Xeon 2680 v4 vCpu

80GB SSD

ترافیک نامحدود ویدیو کنفرانس

ایران (دیتاسنتر لایزر)

330

هزارتومان / ماهیانه

8GB Ram DDR4

8Core Xeon 2680 v4 vCpu

100GB SSD

ترافیک نامحدود ویدیو کنفرانس

ایران (دیتاسنتر لایزر)

400

هزارتومان / ماهیانه

امکانات BigBlueButton


▣ ابزارهای سفارشی برای مدرس
BigBlueButton به شما این امکان رو میده که فایل صوتی، اسلایدها، چت، ویدئو و صفحه دسکتاپ خود را با کاربرهاتون به اشتراک بگذارید. همچنین امکان نظرسنجی و ضبط ویدیو کنفرانس را نیز دارد.


▣ استفاده از تخته سفید برای ارایه دهنده برای ارایه توضیحات

▣ تعداد وب کم هایی که می توانید در یک جلسه به اشتراک بگذارید محدودیتی ندارد
ترافیک اینترنت نیم بها سرور مجازی ایران


▣ در صورتیکه IP سرورتون رو در سایت زیر ثبت کنین، ترافیک اینترنتی که برای ویدیو کنفرانس در صورت استفاده از سرورهای بلوسرو در داخل کشور برای کاربرانتون ارسال و دریافت میشه بصورت نیم بها محاسبه میشه، شما از این ویژگی میتونین حجم کمتری از پهنای باند مصرف کنین و برای سایت های ویدیو کنفرانس که پهنای باند بالایی مصرف میکنن میتونه گزینه خوبی باشه.
سرور مجازی کلاس آنلاین

VPS BigBlueButton