خرید سرور مجازی انگلیس (VPS انگلستان ارزان)


خرید vps انگلیس

vps سرور مجازی انگلیس

سرور مجازی انگلیس از 2 دیتاسنتر ارایه میشود، یکی از وی پی اس های بلوسرور از دیتاسنتر UKServers ارایه میشود. این VPS های انگلیس سرعت پورت 1 Gbps و از هارد SSD NVME میکنند. دیتاسنتر 2 نیز سرور با سیستم عامل لینوکس ارایه میدهد که قیمت بسیار ارزان و IP ثابتی دارد، در صورتیکه به IP انگلیس نیاز دارین میتوینن اقدام به خرید vps انگلیس این دیتاسنتر کنید.

 

آیا میزبانی VPS انگلستان امن است؟

بدون شک، VPS انگلیس یکی از امن ترین هاست هایی است که می توانید انتخاب کنید. با توجه به سرور مجازی، یک فضای خصوصی برای وب سایت های شما ایجاد می کند. کلیه اطلاعات شخصی و اطلاعات مشتریان شما به صورت جداگانه ذخیره می شود که در آن سایر سرور مجازی انگلیس از این میزبانی اطلاعی ندارند.

در مقایسه با هاست اشتراکی، VPS انگلیس امن تر است زیرا هر کاربر سرور مخصوص به خود را برای اجرای وب سایت خود دارد. هاست اشتراکی گاهی اوقات می تواند منابع شما را با سرورهای دیگر توزیع کند و باعث قطع شدن سایت شما و کل سایت ها شود. این به این معنی است که اگر وب سایتی در سرور مشترک شما با مشکلاتی روبرو باشد و قادر به باز شدن نباشد، ممکن است بر روی وب سایت شما نیز تاثیر بگذارد VPS انگلیس این مشکل را حل می کند.

 

برخی از مزایای اساسی سرور مجازی انگلیستان :

  • حریم خصوصی: لازم نیست سیستم عامل خود را با کسی به اشتراک بگذارید، یعنی هیچ وب سایت دیگری روی سرور وجود ندارد که به فایل های شما دسترسی داشته باشد.
  • سفارشی سازی: در محیط VPS انگلیس می توانید سیستم عامل خود را انتخاب کنید. این به شما کنترل بیشتر و افزایش انعطاف پذیری را می دهد. شما می توانید تمام سرویس ها مانند Apache، PHP و MySQL را کنترل کنید. اگر می خواهید این سرویس ها را تغییر دهید یا سفارشی کنید، آزادی کامل برای انجام این کار دارید
  • افزایش کنترل: شما مطمئنا کنترل بیشتری بر کل مجموعه وب سایت ها دارید.
  • منابع اختصاصی: شباهت به محیط سرور اختصاصی یک مزیت بزرگ است که سرور مجازی انگلیس دارد. شما حافظه ram , cpu و هارد اختصاصی خود را دارید. این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند حافظه رم سرور شما را در زمانی که به آن نیاز دارید بردارد.


عموما این سرور مجازی ها موجود هستند، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید. این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
500 هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
930 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB SSD
2TB Traffic - 150Mbps
1.800.000 هزارتومان


عموما این سرور مجازی ها موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.CPU
هارد SSD
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
512MB
1Core vcpu
10GB
500GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
250 هزارتومان
1GB
1Core vcpu
30GB
1.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
560 هزارتومان
2GB
2Core vcpu
40GB
2TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
600 هزارتومان
4GB
2Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
770 هزارتومان
2GB
4Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
770هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS انگلیس فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند، فقط دیتاسنتر 2 دارای پنل کنسول vnc است.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشور