خرید سرور مجازی روسیه (VPS روسیه ارزان)


سرور مجازی روسیه

vps سرور مجازی روسیه

سرور مجازی روسیه از 2 دیتاسنتر در شهر مسکو ارایه میشود، دیتاسنتر شماره 2 فقط سیستم عامل لینوکس با قیمت بسیار ارزان دارد. دیتاسنتر DataSpace که اولین مرکز داده روسی است به عنوان Tier lll و Uptime بالا تایید شده است، این دیتاسنتر در شهر مسکو روسیه واقع است. سخت افزار و دیتاسنتر روسیه دارای کیفیت بالا و تجهیزات بروز و پایداری است.

همچنین استفاده از NetApp AFF که یک سیستم ذخیره سازی بهینه شده با SSD است که بالاترین سطح اطمینان، عملکرد و مقرون به صرفه بودن را در بین رقبای خود ارائه می دهد. از ویژگی دیتاسنتر روسیه بلوسرور برای خرید VPS میتوان به آپتایم 99.99%، 6 سیستم برق رسانی مجزا، سیستم کنترلی BMS نام برد.

 

VPS روسیه چگونه کار می کند؟

میزبانی VPS روسیه تجربه یک سرور اختصاصی را ارائه می دهد در حالی که سرور اختصاصی واقعی را با سایر کاربران به اشتراک می گذارد. با استفاده از فناوری مجازی سازی، ارائه دهنده میزبانی وب شما یک لایه مجازی را در بالای سیستم عامل سرور (OS) قرار می دهد. این لایه سرور را به محفظه های جداگانه با دیوارهای مجازی تقسیم می کند و هر کاربر را قادر می سازد تا سیستم عامل و نرم افزار خود را نصب کند.

سرور مجازی روسیه در واقع یک سرور اختصاصی است زیرا فایل های شما را از سایر کاربران در سطح سیستم عامل جدا می کند. یعنی وب سایت شما در یک ظرف امن با منابع سرور مطمئن مانند حافظه، فضای ذخیره سازی و هسته های CPU میزبانی می شود. شما موظف به اشتراک گذاری هیچ یک از آن با سایر سرورهای این سرور اختصاصی نیستید.

 

چه زمانی باید از VPS روسیه استفاده کنید؟

  • اگر نیاز به IP این کشور دارید و میخواهید فعالیت تجاری و … در این کشور داشته باشید، میتوانید از این سرورها استفاده کنید.
  • شما نگران امنیت هستید، اگر می‌خواهید ویژگی‌های امنیتی پیشرفته، قابلیت‌های نظارت اضافی، فضای پشتیبان‌گیری اضافی، قابلیت اطمینان، یا قصد انجام هر نوع پرداخت آنلاین را دارید، یک VPS روسیه می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. با یک سرور مجازی روسیه، شما منابع قابل اعتماد و همچنین امنیت بهتری دارید.
  • شما نیاز به حجم بالای ترافیک دارید، اگر به تازگی شروع به کار با وب سایت خود کرده اید و انتظار ترافیک زیادی ندارید، میزبانی اشتراکی راه حل شما است. با این حال، اگر تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما به مرور در حال افزایش است و شما نمی خواهید وب سایت خود را به کندی اجرا کنید یا سرور شما به دلیل کمبود منابع از کار بیفتد. اگر انتظار افزایش بازدیدکنندگان را دارید، از VPS روسیه استفاده کنید.
  • اگر اطلاعات مهمی در سایتتان دارید، دیتابیس شما باید کاملا محرمانه باشد، به جای هاست اشتراکی که مدیر هاستینگ به آن میتواند دسترسی داشته باشد، باید از VPS روسیه استفاده کنید که مدیریت کل سرور فقط با خود شما باشد، چون هیچ شخص دیگری غیر از شما به سرور مجازی دسترسی ندارد.
توجه :
▣ کلیه سرورهای ویندوز دارای لایسنس اکتیو و فعال شده قانونی هستند.
▣ این سرورها ابری هستند و امکان ارتقا پلن و افزایش هارد را نیز دارند. هارد سرورها و پورت شبکه با کمترین میزان در پلن ها محاسبه شده.

▣ در صورتیکه نیاز به سرویس ارزانتر و با کیفیت مشابه دارید از سرورهای آلمان و فنلاند میتوانید استفاده کنین، سرورهای روسیه به دلیل هزینه بالاتر دیتاسنتر قیمت بالاتری دارند.این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند. این سرورها برای paypal مناسب نیستند.
سرورها عموما موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس
650هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
1.250.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB
2TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
2.300.000 هزارتومان


برای خرید سرورهای ناموجود دیتاسنتر شماره 2، لطفا از تیکت یا مشاوره فروش اقدام کنید، گاهی اوقات این پلن ها موجود نیستن.CPU
هارد SSD
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
768MB
1Core vcpu
10GB
500GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
395 هزارتومان
768MB
1Core vcpu
20GB
750GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
485 هزارتومان
1GB
1Core vcpu
30GB
1.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
725 هزارتومان
2GB
2Core vcpu
40GB
2TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.150.000 هزارتومان
4GB
2Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.410.000 هزارتومان
2GB
4Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.410.000هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS روسیه فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 30 کشورRussia vps

سرور مجازی روسیه

<