خرید vps linode (سرور مجازی linode)


linode چیست؟

لینود یک سرویس دهنده ابری است که زیرساخت ابری خود را با ماشین‌های مجازی لینوکس و مجموعه‌ ای قوی از ابزارها برای توسعه، استقرار و مقیاس‌بندی سریع‌ تر و آسان‌تر برنامه‌های کاربردی مدرن خود ارایه میدهد.

لینود معتقد است که برای سرعت بخشیدن به نوآوری در ابر، محاسبات مجازی باید در دسترس تر، مقرون به صرفه تر و ساده تر باشد. پلت فرم زیرساخت به عنوان سرویس Linode در 11 دیتاسنتر مستقر شده است و توسط شبکه نسل بعدی، APIهای پیشرفته، خدمات جامع و کتابخانه وسیع منابع آموزشی پشتیبانی میشود. محصولات، خدمات و افراد Linode به توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا اپلیکیشن‌ها را آسان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر در فضای ابری بسازند، استقرار و مقیاس‌بندی کنند.

 

لینوکس همچنین Storage  نیز ارایه میدهد و ظرفیت ذخیره سازی را با Block Storage یا Object Storage سازگار با S3 افزایش دهید. پشتیبان گیری فوری با استقلال کامل به پشته خود اضافه کنید.

linode marketplace

Linode امکاناتی مانند marketplace دارد که امکان این را فراهم کرده است که به راحتی انواع CMS ها، کنترل پنل ها و ابزارهای توسعه را راه اندازی کنید. یعنی با 1 کلیک به راحتی و بصورت خودکار اینها را نصب کنید، در سرورهای بلوسرور لینود نیز سیستم عامل های دبیان و اوبونتو قابل نصب است.

 امکان تعویض سرور به همراه IP در این سرورها ممکن است و در صورت اتمام ترافیک، سرور جدید داده میشود.
سرور این provider برای راه اندازی سایت مناسب نیست، حالت یکبار مصرف دارند.CPU
هارد
تعداد دیتاسنتر
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
1GB
1vCPU
25GB
NVME
16
900GB Traffic Outbound
Port 40in/1out Gbps - ipv4+ipv6
520 هزارتومانهلند
آلمان
انگلیس
فرانسه
کانادا
سوئد
ایتالیا
اندونزی
سنگاپور
ژاپن
هند
آمریکا
برزیل▣ اگر فقط نیاز به سایت باز کردن دارید، با تهیه سرور لینوکس از دیتاسنتر شماره 2 یا دیتاسنترهایی که فقط سیستم عامل لینوکس ارایه میدهند، با نصب فقط مرورگر از سرور استفاده کنید.
▣ برای جلوگیری از قفل شدن و بی استفاده شدن سرور در صورت اتمام ترافیک، به محض رسیدن به 900GB از ترافیک مصرف شده، سرور خاموش میشود و میتوانیم سرور دیگری ایجاد و جایگزین کنیم.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی از 50 کشورسرور مجازی عمان