خرید vps linode (سرور مجازی linode)


linode چیست؟

لینود یک سرویس دهنده ابری است که زیرساخت ابری خود را با ماشین‌های مجازی لینوکس و مجموعه‌ ای قوی از ابزارها برای توسعه، استقرار و مقیاس‌بندی سریع‌ تر و آسان‌تر برنامه‌های کاربردی مدرن خود ارایه میدهد.

لینود معتقد است که برای سرعت بخشیدن به نوآوری در ابر، محاسبات مجازی باید در دسترس تر، مقرون به صرفه تر و ساده تر باشد. پلت فرم زیرساخت به عنوان سرویس Linode در 11 دیتاسنتر مستقر شده است و توسط شبکه نسل بعدی، APIهای پیشرفته، خدمات جامع و کتابخانه وسیع منابع آموزشی پشتیبانی میشود. محصولات، خدمات و افراد Linode به توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا اپلیکیشن‌ها را آسان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر در فضای ابری بسازند، استقرار و مقیاس‌بندی کنند.

 

لینوکس همچنین Storage  نیز ارایه میدهد و ظرفیت ذخیره سازی را با Block Storage یا Object Storage سازگار با S3 افزایش دهید. پشتیبان گیری فوری با استقلال کامل به پشته خود اضافه کنید.

linode marketplace

Linode امکاناتی مانند marketplace دارد که امکان این را فراهم کرده است که به راحتی انواع CMS ها، کنترل پنل ها و ابزارهای توسعه را راه اندازی کنید. یعنی با 1 کلیک به راحتی و بصورت خودکار اینها را نصب کنید، در سرورهای بلوسرور لینود نیز سیستم عامل های دبیان و اوبونتو قابل نصب است.

 امکان تعویض سرور به همراه IP در این سرورها ممکن است و در صورت اتمام ترافیک، سرور جدید داده میشود.
سرور این provider برای راه اندازی سایت مناسب نیست، حالت یکبار مصرف دارند.CPU
هارد
تعداد دیتاسنتر
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
1GB
1vCPU
25GB
NVME
16
900GB Traffic Outbound
Port 40in/1out Gbps - ipv4+ipv6
565 هزارتومان
2GB
1vCPU
50GB
NVME
16
1800GB Traffic Outbound
Port 40in/1out Gbps - ipv4+ipv6
1.340.000 هزارتومانهلند
آلمان
انگلیس
فرانسه
کانادا
سوئد
ایتالیا
اندونزی
سنگاپور
ژاپن
هند
آمریکا
برزیلاگر فقط نیاز به سایت باز کردن دارید، با تهیه سرور لینوکس از دیتاسنتر شماره 2 یا دیتاسنترهایی که فقط سیستم عامل لینوکس ارایه میدهند، با نصب فقط مرورگر از سرور استفاده کنید.
موارد ممنوعه : هک و کرک اکانت سایتها و سرورها،(Net Scan ،Port - IP Scan)، تست نفوذ (credential stuffing attack، brute force و...)، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، vp-n عمومی-فروشی، node کریپتو، نقض کپی رایت
(Net Scan ،Port Scan ،IP Scan) فعالیتی است که برای اسکن کردن IP سایر سرورها، یا اسکن کردن پورت سرورها و سایت ها، به قصد پیدا کردن پورت های باز آن سرور انجام میشود.
credential stuffing attack، brute force حملات غیرمجازی هستند که به قصد نفوذ به سایر سرورها، با داشتن لیستی از user/passwordها برای پیدا کردن مشخصات صحیح آن سرور و برای ورود به آن انجام میشود.صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی از 50 کشورسرور مجازی عمان

< <