خرید سرور مجازی قبرس ( vps قبرس )


سرور مجازی قبرس

معرفی vps قبرس

VPS قبرس یک ماشین مجازی (vm) است که بر روی یک سرور فیزیکی اجرا می شود، اما مانند یک کامپیوتر جداگانه با سیستم عامل و منابع خاص خود عمل می کند. دیتاسنتر مکانی است که بسیاری از سرورهای فیزیکی و تجهیزات دیگر مانند روترها، سوئیچ‌ها، کابل‌ها، سیستم‌های خنک‌کننده و غیره را در خود جای می‌دهد و مرکز داده برق، امنیت و اتصال به سرورها و اینترنت را فراهم می‌کند.

برخی از ارائه دهندگان VPS خدمات خود را از دیتاسنترهای واقع در قبرس ارائه می دهند. این می تواند برای کاربرانی که می خواهند وب سایت ها یا برنامه های خود را در قبرس میزبانی کنند یا از آنجا به آنها دسترسی داشته باشند، مزایایی داشته باشد.

امکانات و مزایای سرور مجازی قبرس

سرعت و عملکرد وب سایت یا برنامه خود را برای کاربران قبرسی میتوانید بهتر کنید، زیرا داده ها فاصله کمتری بین سرور و کاربر طی می کنند.
قابلیت اطمینان و در دسترس بودن وب سایت یا برنامه خود را افزایش دهید، زیرا مرکز داده دارای سیستم های پشتیبان و اقدامات امنیتی برای جلوگیری از خرابی یا از دست دادن داده ها است.
برای خرید سرورهای ناموجود دیتاسنتر شماره 2، لطفا از تیکت یا مشاوره فروش اقدام کنید، گاهی اوقات این پلن ها موجود نیستن.CPU
هارد SSD
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
768MB
1Core vcpu
10GB
500GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
395 هزارتومان
768MB
1Core vcpu
20GB
750GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
485 هزارتومان
1GB
1Core vcpu
30GB
1.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
725 هزارتومان
2GB
2Core vcpu
40GB
2TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.150.000 هزارتومان
4GB
2Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.410.000 هزارتومان
2GB
4Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.410.000هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS قبرس فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند، فقط دیتاسنتر 2 دارای دسترسی کنسول است.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.آموزش اتصال به سرور مجازی ویندوز آموزش اتصال به سرور مجازی لینوکس اتصال به سرور مجازی ویندوز از موبایل


صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی از 50 کشور<