vps تایلند

vps سرور مجازی تابلند

سرور مجازی VPS تایلند در شهر بانگکوک قرار دارد، امکان ارایه انواع سیستم عامل های ویندوز و لینوکس با IP ثابت در این کشور فراهم است، این سرورها توسط KVM مجازی سازی شده و از بروزترین سخت افزار برای مجازی سازی بهره میبرد.

 

مزایا و ویژگی های سرور مجازی vps تایلند

سرور مجازی (VPS) تایلند یک سرور اختصاصی است که منابع کلی آن فقط توسط یک کاربر استفاده می شود و تحت تاثیر سایر vm کاربران قرار نمی گیرد. کاربران می توانند تمام تنظیمات و منابع موجود در VPS را به طور کامل مدیریت کنند و هر کاری که می خواهند انجام دهند.

فناوری مورد استفاده توسط سرور مجازی تابلند، مجازی سازی سخت افزار سرور فیزیکی است که سپس به چندین منبع مختلف تقسیم می شود، مجازی نامیده می شود زیرا این تقسیم با استفاده از نرم افزار انجام می شود به طوریکه در یک سرور فیزیکی می توان چندین سرور مجازی تابلند در حال اجرا باشد.

 ترافیک سرورها قابل افزایش است. عموما این سرور مجازی ها موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.


CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB SSD
1TB Traffic
ویندوز/لینوکس
370 هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB SSD
1TB Traffic
ویندوز/لینوکس
620 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB SSD
2TB Traffic
ویندوز/لینوکس
1.400.000 هزارتومان

▣ سرور مجازی VPS تایلند فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی
خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشور