خرید vps vultr (سرور مجازی vultr)


چیست؟

Vultr یک ارائه دهنده خدمات ابری IaaS یا VPS است که در سال 2014 تاسیس شد. Vultr در حال حاضر در 32 موقعی جغرفیایی دیتاسنتر دارد. Vultr چهار سرویس ابری اصلی را ارائه می دهد که عبارتند از:

Vultr Cloud Compute (VC2) : سرویسی مانند سرور مجازی
Bare Metal: اجاره سرور فیزیکی.
ذخیره سازی strage : فضای ذخیره سازی جداگانه ای برای داده ها است.
سرور اختصاصی: VPS با مشخصات بالاتر که منابع را با مشتریان دیگر به اشتراک نمی گذارد (طبق گفته Vultr). قیمت ها از 60 دلار در ماه برای 2 مشخصات CPU، 8 گیگابایت رم، 120 گیگابایت SSD و پهنای باند 10 ترابایت شروع می شود.

 

ویژگی های vultr اصلی آن عبارتند از:

در 23 موقعیت جغرافیایی دیتاسنتر دارد. استفاده از کنترل پنل در ایجاد، پیکربندی و نظارت بر نمونه ها آسان است. سیستم عامل های CentOS، CoreOS، Debian، Fedora، FreeBSD، OpenBSD، Ubuntu و Windows ارایه میدهد. اگر سیستم عامل مورد نظر در دسترس نباشد، می توانیم ISO را خود آپلود کنیم. برنامه‌های تک کلیکی که با 1 کلیک سریعا نصب میشوند، نمونه‌های برنامه‌ های آماده مانند cPanel، Docker، Drupal، GitLab، WordPress3امکان تعویض سرور به همراه IP در این سرورها ممکن است و در صورت اتمام ترافیک، سرور جدید داده میشود.
سرور این provider برای راه اندازی سایت مناسب نیست، حالت یکبار مصرف دارند.CPU
هارد
تعداد دیتاسنتر
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
1GB
1vCPU
25GB
NVME
30
900GB Traffic Outbound
Port 1 Gb/s - ipv4+ipv6
645 هزارتومانهلند
فرانسه
آلمان
انگلیس
اسپانیا
لهستان
کانادا
آمریکا
مکزیک
سوئد
هند
ژاپن
کره جنوبی
سنگاپور
استرالیا
برزیل
شیلی
آفریقای جنوبی▣ اگر فقط نیاز به سایت باز کردن دارید، با تهیه سرور لینوکس از دیتاسنتر شماره 2 یا دیتاسنترهایی که فقط سیستم عامل لینوکس ارایه میدهند، با نصب فقط مرورگر از سرور استفاده کنید.
▣ برای جلوگیری از قفل شدن و بی استفاده شدن سرور در صورت اتمام ترافیک، به محض رسیدن به 900GB از ترافیک مصرف شده، سرور خاموش میشود و میتوانیم سرور دیگری ایجاد و جایگزین کنیم.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی از 50 کشورسرور مجازی عمان