خرید vps کامبوج (سرور مجازی کامبوج)


خرید سرور مجازی کامبوج

خرید vps کامبوج

vps کامبوج

سرور مجازی vps کامبوج

سرور مجازی VPS کامبوج بلوسرور از شهر ” پنوم‌پن ” پاییتخت این کشور با IP ثابت ارایه میشود. مجازی سازی سرور مجازی کامبوج در بستر KVM انجام شده و انواع سیستم عامل های ویندوز و لینوکس در خرید vps قابل نصب هستند.

چگونه یک سرور ابری کامبوج خریداری کنیم؟

اولین قدم در راه اندازی سرور مجازی کامبوج جدید، انتخاب اندازه آن است. فرض کنید قصد دارید از کاربران خود بخواهید فایل های خود را در سرور ابری خود آپلود کنند. در این صورت احتمالا به چند صد گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز خواهید داشت. به یاد داشته باشید که این فقط یک نقطه شروع برای سرور شما است که در صورت نیاز می تواند بعدا ارتقا یابد.

از بین نسخه های پایدار Ubuntu، Debian، CentOS یا FreeBSD، سیستم عاملی را که می خواهید استفاده کنید، بر اساس برنامه ها و عملکردهایی که برای پروژه های خود نیاز دارید، برای سرور مجازی کامبوج انتخاب می کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سرور خود را ثبت کنید، پس از آن دسترسی کامل به root لینوکس یا administrator ویندوز خواهید داشت.
عموما این سرور مجازی ها موجود هستند، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید. این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
520 هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
1.000.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB SSD
2TB Traffic - 150Mbps
1.950.000 هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS کامبوج فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشورسرور مجازی کامبوج