سرور مجازی سوییس

switzerland vps

vps سوییس

خرید سرور مجازی VPS سوییس

در حال حاضر سرور مجازی سوئییس بلوسرور با سیستم عامل لینوکس و تنوع قیمتی بسیار ارزان با IP ثابت شروع میشود. VPS سرور مجازی سوئیس نوعی از خدمات میزبانی در کشور سودئیس است که مبتنی بر فناوری مجازی سازی است و به جای یک محیط واقعی، در یک محیط مجازی اجرا می شود. این نوع سرویس به شما امکان می‌دهد سایت یا فایل‌ های خود را در ماشین مجازی میزبانی کنید که با استفاده از مجازی‌سازی در برابر حملات خارجی ایمن شده است.

 

سرور مجازی (VPS) سوئیس یک سرور میزبانی است که سرعت، امنیت و عملکرد بهتری را برای وب سایت شما فراهم می کند. VPS سوئیس اساسا یک سرور فیزیکی است که به چندین سرور مجازی تقسیم شده است که هر مالک میزبان اختصاصی خود را دارد. اگر وب سایت شما رشد بازدید بیشتری پیدا کرده، وقت آن رسیده است که VPS سوئیس را در اختیار داشته باشید، سرور مجازی سرعت بهتری نسبت به هاست اشتراکی برای عملکرد درجه یک وب سایت شما ارائه می دهد.

میزبانی سرور مجازی سوئیس در طول زمان به طور فزاینده ای محبوب شده است. دلیل اصلی تقاضای بالای آن، هزینه اقتصادی خدمات است. به اندازه هاست اختصاصی گران نیست و با این حال تقریبا امکانات مشابهی را ارائه می دهد.
▣ استفاده از سرورها برای : هک (کرک اکانت سایت ها ،Net Scan ،Port Scan ،IP Scan ،تست نفوذ)،دیداس ،اسپم ،ماین ، تورنت ممنوع است.

عموما این سرور مجازی ها موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.


CPU
هارد SSD
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
512MB
1Core vcpu
10GB
500GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
205 هزارتومان
1GB
1Core vcpu
30GB
1.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
430 هزارتومان
2GB
2Core vcpu
40GB
2TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
600 هزارتومان
4GB
2Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
770 هزارتومان
2GB
4Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
770هزارتومان
صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی بیش از 30 کشور