خرید سرور مجازی کانادا (VPS کانادا ارزان)


خرید VPS کانادا

VPS سرور مجازی کانادا ارزان

سرور مجازی کانادا بلوسرور از دیتاسنتر Cologix کانادا در شهر Denver ارایه میشود. این شرکت دارای بیشتر از 30 دیتاسنتر در کشور کانادا است. مجازی سازی سرور با KVM انجام شده و VPS کانادا دارای سرعت پورت 1 Gbps و هارد SSD NVME هستند. در صورتیکه به IP ثابت کانادا نیاز دارین میتوینن اقدام به خرید vps این دیتاسنتر کانادا کنید.

همچنین در لیست سرورهای دیتاسنتر 2 از دو شهر ” ونکوور – مونترال ” نیز با سیستم عامل لینوکس و قیمت ارزان، وی پی اس این کشور ارایه میشود.

 

چه زمانی از VPS کانادا استفاده کنیم؟

زمانی که نیاز به ایجاد تغییرات در RAM، فضای دیسک یا CPU سیستم خود دارد یا اگر سایتی دارید که بازدید آن زیاد شده است یا نیاز به دسترسی به یک سخت افزار در کانادا دارید، باید از سرور مجازی کانادا استفاده کنید. زمانی که وب سایت شما ترافیک زیادی را تجربه می کند که می تواند عملکرد سایت و سرور موجود را مختل کند میتوانید یک VPS کانادا خریداری کرد.

اگرچه VPS کانادا گرانتر از میزبانی اشتراکی است، اما مزایای زیادی را با هزینه های اقتصادی ارائه می دهد. به عبارت ساده، سرور مجازی کانادا مانند یک سرور اختصاصی تمام عیار با کمترین قیمت عمل می کند.

 

آنچه سرور مجازی کانادا به شما می دهد

با ارتقا میزبانی وب سایت به VPS کانادا مزایای زیادی به دست خواهید آورد. این مزایا شامل سفارشی سازی، امنیت بهتر، حریم خصوصی بیشتر و توانایی مدیریت حجم بیشتری از ترافیک وب سایت است. یعنی اگر به دنبال رشد کسب و کار خود هستید، اما هنوز برای سرور اختصاصی آماده نیستید، VPS کانادا قطعا یک جایگزین عالی است. وی پی اس کانادا دیتاسنتر 2 با دسترسی روت و پنل کنسول همراه است.

میزبانی VPS ابزاری بهینه برای تجربه استفاده از خدمات یک سرور اختصاصی است. از نظر نگهداری، مدیریت یک سرور مجازی نیازمند کمی دانش مدیریت سیستم عامل و کار با سیستم عامل هایی مانند لینوکس و ویندوز است.

برای خرید سرورهای ناموجود دیتاسنتر شماره 2، لطفا از تیکت یا مشاوره فروش اقدام کنید، گاهی اوقات این پلن ها موجود نیستن.CPU
هارد SSD
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
768MB
1Core vcpu
10GB
500GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
395 هزارتومان
768MB
1Core vcpu
20GB
750GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
485 هزارتومان
1GB
1Core vcpu
30GB
1.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
725 هزارتومان
2GB
2Core vcpu
40GB
2TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.150.000 هزارتومان
4GB
2Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.410.000 هزارتومان
2GB
4Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.410.000هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS کانادا دیتاسنتر 2 فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور است.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشور<