خرید VPS کره جنوبی (سرور مجازی کره جنوبی)


خرید سرور مجازی کره جنوبی

خرید vps کره جنوبی

vps کره جنوبی

سرور مجازی VPS کره جنوبی

سرور مجازی VPS کره جنوبی بلوسرور از 2 دیتاسنتر با IP ثابت ارایه میشود، یک دیتاسنتر (datacenter) فقط سیستم عامل لینوکس با قیمت ارزان ارایه میدهد و دیتاسنتر دیگر هم سیستم عامل ویندوز و هم سیستم عامل لینوکس ارایه میدهد. دیتاسنتر 3 (Equinix) که اقدام به ارایه سرور ویندوزی میکند، از جدیدترین سخت افزار برای مجازی سازی سرور مجازی کره جنوبی استفاده میکند.

 

سرور مجازی کره جنوبی چیست و چه مزایایی دارد

VPS یا سرور مجازی کره جنوبی سرویسی است که به کمک مجازی سازی ها، به عنوان یک سرور اختصاصی مستقل عمل کند. با استفاده از فناوری ابری و مجازی سازی، VPS کره جنوبی ایجاد می شود. یک VPS منابع اختصاصی خود را دارد، اما تفاوت این است که یک سرور فیزیکی تمام منابع سرور را در اختیار دارد و بیش از یک VPS تمام منابع را دارد.

سرور فیزیکی با مجازی سازی به تعداد مورد نیاز سرور مجازی کره جنوبی تقسیم می شود و منابع بر این اساس به هر vm اختصاص داده می شوند. به این معنی که شما مجبور نیستید CPU، RAM یا هر داده دیگری را با دیگران به اشتراک بگذارید. عملکرد با VPS کره جنوبی تضمین می شود نه اینکه دائما نگران استفاده از یک سرویس میزبانی اشتراکی باشید.

VPS کره جنوبی با دسترسی root در سرور لینوکسی درست مانند یک سرور اختصاصی و همچنین با امنیت بهتر ارائه می شود. فرض کنید برای VPS دیگری در همان سرور اختصاصی اتفاقی بیفتد. در این صورت، از آنجایی که VPS شما کاملا ایزوله است، تأثیری روی شما نخواهد داشت.

 این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند. این سرورها برای paypal مناسب نیستند.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس
665 هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
1.265.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB
2TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
2.380.000 هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS کره جنوبی فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشورسرور مجازی کره جنوبی