سرور مجازی ایتالیا

italia vps

vps ایتالیا

خرید سرور مجازی VPS ایتالیا

سرور مجازی ایتالیا بصورت فیزیکی در شهر میلان و در خود کشور ایتالیا قرار دارد، بر خلاف بعضی از دیتاسنترهایی مانند OVH که از قابلیت IP Geo Location استفاده میکنند و مثلا سرور اصلی این دیتاسنتر بصورت فیزیکی در فرانسه است و از IP سایر کشورهای همسایه  نیز استفاده میکند ولی استفاده از قابلیت IP Geo Location مشکلاتی نیز دارد، مثلا در سایت هایی که لوکیشن IP ها تشخیص داده میشود، IP سرور به جای ایتالیا مثلا france شناخته میشود، ولی سرور مجازی VPS ایتالیا که توسط بلو سرور ارایه میشود در شهر میلان میزبانی میشود.

از این سرور مجازی ها برای استفاده های پی پال و ثبت نام در سایت های فریلنسری استفاده میشود، IP سرور مجازی ایتالیا ثابت است.

 

سرور مجازی ایتالیا از شهر Sicily, Palermo و میلان با سیستم عامل ویندوز نیز ارایه میشود، جهت خرید این شهر لطفا با پشتیبانی بلوسرور در تماس باشید.
▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.عموما این سرور مجازی ها موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.CPU
هارد SSD
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
512MB
1Core vcpu
10GB
500GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
250 هزارتومان
1GB
1Core vcpu
30GB
1.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
560 هزارتومان
2GB
2Core vcpu
40GB
2TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
600 هزارتومان
4GB
2Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
770 هزارتومان
2GB
4Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
770هزارتومان
صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشور