vps مصر

سرور مجازی VPS مصر

سرور مجازی VPS مصر هاستینگ بلوسرور در شهر قاهره واقع شده و لوکیشن این سرور مجازی های مصر، بصورت فیزیکی در خود egypt است. مجازی سازی vps مصر با kvm انجام شده و انواع سیستم عاملی ویندوز و لینوکس برای این سرورها با IP ثابت قابل ارایه است. این سرور مجازی vps، توسط دیتاسنتر مصر ارایه میشوند و از مهمترین ویژگی های آن میتوان به استفاده از سخت افزار جدید اشاره کرد.

 

میزبانی سرور مجازی (VPS) مصر یک ارتقاء از میزبانی اشتراکی است. با یک برنامه میزبانی اشتراکی ، وب سایت شما روی یک سرور با بسیاری از وب سایت های دیگر اجرا میشود. این یک راه حل موثر برای وب سایت های کوچک و جدید است که به منابع زیادی برای فایل ها یا ترافیک بالا نیاز ندارند. در یک طرح VPS مصر منابع را به اشتراک نمی گذارید – شما RAM، حافظه و قدرت CPU خود را دارید.

هنگامی که سایت شما پس از سال ها محتوا رشد می کند، رتبه بالاتری در موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان بیشتر پیدا می کند، ممکن است نیاز داشته باشید که به سمت یک VPS مصر بروید.

تفاوت بین میزبانی سرور مجازی مصر مدیریت شده و مدیریت نشده

میزبانی VPS مصر مدیریت شده یک گزینه عالی برای هر کسی است که خود را غیر فنی می داند. اگر برای اولین بار است که از میزبانی اشتراکی به سرور مجازی مصر می روید، ایده خوبی است که با یک برنامه مدیریت شده VPS شروع کنید زیرا نیازی به انجام کار زیادی نخواهید داشت. تیم هاستینگ از سرور شما مراقبت میکندو آپدیت های امنیتی و به‌روزرسانی‌ها را بر عهده خواهد داشت.

میزبانی سرور مجازی مصر مدیریت نشده برای توسعه دهندگانی که با سرور آشنایی دارند ایده آل است. شما دسترسی root دارید و بنابراین کنترل کاملی بر سیستم عامل، راه اندازی، کنترل پنل، آپدیت های امنیتی و به روز رسانی برنامه ها دارید.آموزش اتصال به سرور مجازی ویندوز آموزش اتصال به سرور مجازی لینوکس اتصال به سرور مجازی ویندوز از موبایل

این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند. این سرورها برای paypal مناسب نیستند.
سرورها عموما موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس
650هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
1.250.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB
2TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
2.300.000 هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS مصر فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشورسرور مجازی مصر

<