خرید سرور مجازی فنلاند (VPS فنلاند)


سرور مجازی فنلاند

خرید VPS فنلاند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2,525 votes, average: 0,01 out of 5)

خرید سرور مجازی فنلاند و خرید VPS فنلاند

هتزنر یکی از بهترین دیتاسنترهای اروپا است که سخت افزاری که برای خرید vps ارایه میدهد از جدیدترین سخت افزارهای VPS در فنلاند است، دیتاسنتر دوم این شرکت، در کشور فنلاند راه اندازی شده است، از مزایای استفاده سرور مجازی فنلاند بکارگیری از آخرین سخت افزار ها، شبکه با پایداری و اپتایم نزدیک به 100% و از همه مهمتر قیمت مناسب است. از vps فنلاند بلوسرور میتوان برای VPS ترید نیز استفاده نمود، لوکیشن واقعی و سخت افزار این VPS فنلاند در شهر Helsinki و Data Center Park Helsinki واقع شده است.

خرید سرور مجازی (VPS) فنلاند

به نقل از سایت هتزنر

با توجه به ترکیب بهینه آب و هوای شمالی فنلاند و طراحی کارآمد مرکز داده Hetzner Online، سرورهای فنلاند مقرون به صرفه‌تر از Hetzner Germany هستند. فنلاند آب و هوای بسیار خنک تری نسبت به آلمان دارد و باعث خنک سازی مراکز داده در خرید VPS فنلاند می شود.این ویژگی همراه با پایین آمدن قیمت برق در فنلاند ، به Hetzner Online اجازه می دهد به مشتریان خود که سرورهای اختصاصی روت را در Data Center Park Helsinki سفارش می دهند این امکان را میدهد با هزینه کمتری سرور تهیه کنند.

در صورتیکه قبلا از خرید سرور مجازی آلمان هتزنر استفاده میکردین هیچ تفاوتی بین ساختار سرورهای آلمان و فنلاند نیست و کیفیت سخت افزار و آپتایم سرورهای فنلاند همانند سایر لوکیشن ها است و همان سرورها و خدماتی که در آلمان ارایه میدهد در سرور مجازی فنلاند نیز از همان سخت افزار استفاده شده است.بعضی از پلن های سرور مجازی ابری آلمان دارای هزینه ستاپ خود دیتاسنتر (5+ هزارتومن به بالا، بسته به پلن انتخابی) " فقط برای ماه اول " هستند.
پردازنده های AMD عملکرد و توان بهتری به نسبت intel دارند، ترافیک 20 ترابایت عدد بسیار بسیار زیادی است، همون نامحدود، تمومی نداره!
توجه : تعداد هسته CPU مهم نیست، مهم فرکانس کل CPU است که قدرت پردازشی VPS است و CPU های VPS بلوسرور، فرکانس بالایی دارند.


CPU
هارد
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
2GB
DDR4
1vCPU 2.1GHz
Intel Xeon Gold
20GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
210 هزارتومان
2GB
DDR4
2vCPU 5GHz
AMD EPYC
40GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
245 هزارتومان
4GB
DDR4
2vCPU 4.2GHz
Intel Xeon Gold
40GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
280 هزارتومان
4GB
DDR4
3vCPU 7.5GHz
AMD EPYC
80GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
380 هزارتومان
8GB
DDR4
2vCPU 4.2GHz
Intel Xeon Gold
80GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
470 هزارتومان
8GB
DDR4
4vCPU 10GHz
AMD EPYC
160GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
630 هزارتومان
16GB
DDR4
4vCPU 8.4GHz
Intel Xeon Gold
160GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
780 هزارتومان
16GB
DDR4
8vCPU 20GHz
AMD EPYC
240GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
1.250.000 تومان
32GB
DDR4
8vCPU 16.8GHz
Intel Xeon Gold
240GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
1.600.000 تومان
32GB
DDR4
16vCPU 40GHz
AMD EPYC
360GB NVME
Raid10
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
2.600.000 تومان

توجه داشته باشین تعداد هسته CPU ملاک نیست، مهم فرکانس CPU است. ممکن هست یک پلن 8 هسته باشه و 4 گیگاهرتز فرکانس CPU داشته باشه، و پلن دیگه 3 هسته باشه و 7.5 گیگاهرتز فرکانس CPU داشته باشه. هرچقدر فرکانس CPU بالاتر باشد، سرعت پردازش بالاتر هست، CPU های VPS آلمان بالا بصورت مصرف منصفانه هستند.

استفاده از VPS فنلاند برای : هک (کرک اکانت سایت ها ،Net Scan ،Port Scan ،IP Scan ،تست نفوذ)،دیداس ،اسپم ،ماین ، تورنت ، پرو-کسی تلگرام Mt.pro-to ممنوع است.

نصب کنترل پنل های (Cpanel ، Direct admin ، Centos web panel) + SSL lets encrypt، فایروال CSF، آنتی شل ImunifyAV، کانفیگ اولیه + انتقال سایت = رایگان

ترافیک ورودی سرور مجازی آلمان و فنلاند نامحدود است و محاسبه نمیشود، ترافیک خروجی از سرور 20 ترابایت است.

سرور مجازی VPS فنلاند ابری بلوسرور :


هارد :

استفاده از هارد Raid10 (اطلاعات شما در 4 هارد نگهداری میشود و در صورت بروز مشکلات هارد، ریسک از دست رفتن اطلاعات نخواهید داشت، چون اطلاعات شما در دیسک های دیگر موجود است و از بالاترین سطح امنیت هارد استفاده میکنید.)


پورت شبکه :

سرورمجازی فنلاند بلوسرور دارای پورت شبکه Port 10 Gb/s است.IP :

IP سرور مجازی VPS فنلاند تا هر زمانیکه تمدید کنید ثابت است.


کیفیت سخت افزار، قطعی و پشتیبانی :

▣ VPS فنلاند ابری بصورت مستقیم تحت مدیریت و مانیتورینگ دیتاسنتر آلمانی بوده و در صورت بروز مشکلات سریعا توسط تیم فنی دیتاسنتر بررسی و رفع میشود.

▣ سخت افزار سرور مجازی فنلاند بلوسرور جدید بوده و بصورت مداوم توسط دیتاسنتر با سخت افزارهای جدیدتر جایگزین میشود.

▣ باتوجه به اینکه VPS فنلاند هارد raid10 دارند، در صورت سوختن یکی از هارد، سرور همچنان به کار خود ادامه میدهد و قطع نمیشود و به دلیل امکانات و ویژگی های متمایز کننده ای که دارد، از سایر VPS های بهتر است.سایر سرویس دهندگان :


هارد :

باتوجه به اینکه در سرورهایی که دیتاسنتر به سرویس دهندگان برای مجازی سازی اجاره میدهد، هارد نو قرار نمیدهد، یا در بسیاری از سرویس دهندگان هارد سرورها Raid نیست، امکان سوختن هارد و از دست رفتن اطلاعات زیاد است.


پورت شبکه :

سرعت پورت اینترنت سرور مجازی های معمولی فنلاند Port 1 Gb/s است.IP :

IP این سرورها ممکن است به دلیل جابجایی سرورها یا کنسل کردن سرور تغییر کند.


کیفیت سخت افزار، قطعی و پشتیبانی :

▣ باتوجه به اینکه هارد این سرورها عموما رید نیست، امکان سوختن و از دست رفتن اطلاعات است، و در صورت بروز مشکل باید به دیتاسنتر برای بررسی و تعویض قطعه معیوب اطلاع داده بشه که زمانبر خواهد بود.

▣ در صورت مشکل باتوجه به اینکه امکانات این VPS ها به نسبت VPS ابری کمتر است، امکان قطعی سرور وجود دارد.

▣ پشتیبانی این VPS ها با سرویس دهنده است و توسط دیتاسنتر مانند VPS ابری فنلاند مانیتورینگ نمیشود.
▣ IP اختصاصی ثابت در سرورمجازی ابری فنلاند تا زمانیکه تمدید کنید

سرور مجازی فنلاند و وی پی اس فنلاند با مرکز داده قدرتمند و مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا، سرعت بالا و پایداری شبکه عالی در بلوسرور ارایه میشود.. سرور مجازی فنلاند می تواند میزبان خوبی برای سایت شما باشد یا اگر نیاز به IP این کشور برای فعالیت های مالی مانند ارز دیجیتال و رفع تحریم دارید، VPS فنلاند گزینه مناسب است.


سرور مجازی ابری فنلاند دارای سخت افزار و منابع اختصاصی به روز است و با هارد دیسک های NVMe و پردازنده های بروز اینتل، سخت افزاری با کیفیت بی نظیر را برای میزبانی شما فراهم می کند.

سخت افزار: ما از سخت افزارهای برندهای معروف مانند سرورهای اچ پی، دل و فوجیتسو، پردازنده های زئون اینتل، حافظه های رم Viking، Crucial و Hynix در VPS فنلاند استفاده می کنیم. برای ذخیره سازی اطلاعات از SSD سامسونگ و اینتل استفاده می کنیم.پنل مدیریتی ابری VPS فنلاند


نل مدیریت سرور مجازی فنلاند

کلیه سرورهای مجازی فنلاند دارای پنل مدیریت کامل نصب سیستم عامل، خاموش / روشن و .... هستند.


 پنل مدیریت سرور مجازی فنلاند

نمونه تصویر تست IP سرور مجازی فنلاند

 IP سرور مجازی فنلاند

نمونه آی پی ثابت فنلاند شناخته شده در بایننس

آی پی فنلاند بایننس
IP فنلاند در بایننس

آی پی ثابت فنلاند


صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 30 کشورfinland vps

سرور مجازی فنلاند