خرید سرور مجازی VPS ایران


vps ایران

 

سرور مجازی ایران (خرید VPS ایران) با انواع سیستم عامل های لینوکس و ویندوز در لوکیشن داخل کشور ایران و دیتاسنتر برج میلاد ارایه میشود، سخت افزارهای ارایه شده برای خرید VPS ایران توسط بلوسرور دارای آخرین تکنولوژی و از قوی ترین سخت افزارهایی از برند HP با قطعاتی مانند هارد (Samsung – HPE Intel nvme) SSD NVME و CPU Xeon نسل جدید و Ram DDR4 که به عنوان سرور مجازی ایران (virtual private server) با سرعت بالا و قوی میتوان نام برد.

 

ویژگی سرور مجازی ایران

سرور مجازی VPS ایران بلوسروردر دیتاسنترهای داخل کشور ایران میزبانی میشود و سرور مجازی ایران به دلیل ارتباط و پینگ پایین در داخل ایران بسیار مناسب برای راه اندازی سایت و استفاده برای کاربران هدفی که در کشور ایران هستند میباشد و سایت ها و app ها با سرعت بسیار بالاتری برای کاربران باز میشوند.

VPS ایران دارای ترافیک نامحدود مصرف منصفانه دیتاسنتری هستند و بسیار مناسب برای راه اندازی وب سایت، application، وب سرور، ویدیو کنفرانس هستند.

 

قیمت خرید سرور مجازی VPS ایران

نصب کنترل پنل های لینوکسی مثل cPanel , Directadmin ,Cwp برای راه اندازی سایت و کانفیگ اولیه در کلیه پلن ها رایگان و مراحل انتقال سایت و راه اندازی VPS ایران بصورت کامل توسط بلوسرور انجام میشود، نصب انواع سیستم عامل های ویندوز 2019، 2022، لینوکس Centos ,Ubuntu بصورت خودکار توسط پنل نصب سیستم عامل انجام میشود. به کاربران در سیستم عامل ویندوز سرور مجازی دسترسی administrator و در سرور مجازی ایران لینوکس دسترسی root داده میشود. در لیست زیر قیمت های خرید VPS (اجاره) قابل مشاهده است.

در VPS ایران از سری CPU های قوی intel Xeon 2680 v4 با 35MB کش استفاده شده است. کیفیت VPS ایران با توجه به سخت افزار مثال زدنی است.

سرور ایران به دلیل تکمیل ظرفیت موقتا موجود نیست.Ram
CPU
هارد
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
2GB DDR4
2vCpu Xeon _ 2680 v4   2.5GHz
20GB NVME
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان
3GB DDR4
3vCpu Xeon _ 2680 v4   3.5GHz
30GB NVME
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان
4GB DDR4
4vCpu Xeon _ 2680 v4   4GHz
40GB NVME
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان
5GB DDR4
5vCpu Xeon _ 2680 v4   5GHz
50GB NVME
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان
6GB DDR4
6vCpu Xeon _ 2680 v4   6GHz
60GB NVME
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان
8GB DDR4
8vCpu Xeon _ 2680 v4   8GHz
60GB NVME
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان
12GB DDR4
10vCpu Xeon _ 2680 v4   10GHz
70GB NVME
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان


6GB DDR4
6vCpu Xeon _ 2680 v4   6GHz
80GB SSD PRO
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومان
8GB DDR4
8vCpu Xeon _ 2680 v4   8GHz
100GB SSD PRO
نامحدود منصفانه 1-10* -Port 1Gb/s
- هزارتومانموارد ممنوعه : هک و کرک اکانت سایتها و سرورها،(Net Scan ،Port - IP Scan)، تست نفوذ (credential stuffing attack، brute force و...)، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، vp-n عمومی-فروشی، node کریپتو، نقض کپی رایت
(Net Scan ،Port Scan ،IP Scan) فعالیتی است که برای اسکن کردن IP سایر سرورها، یا اسکن کردن پورت سرورها و سایت ها، به قصد پیدا کردن پورت های باز آن سرور انجام میشود.
credential stuffing attack، brute force حملات غیرمجازی هستند که به قصد نفوذ به سایر سرورها، با داشتن لیستی از user/passwordها برای پیدا کردن مشخصات صحیح آن سرور و برای ورود به آن انجام میشود.

نصب کنترل پنل های (Cpanel ، Direct admin) + SSL lets encrypt، فایروال CSF، کانفیگ اولیه + انتقال سایت = رایگان
▣ 15% تخفیف ماه اول سرور مجازی ایران، فقط برای راه اندازی سایت به همراه انتخاب کنترل پنل cPanel - Directadmin، با کد تخفیف : iran15
▣ 10% تخفیف ماه اول سرور مجازی ایران، برای غیر از نصب کنترل پنل cPanel -Directadmin با کد تخفیف : iran10
▣ خدمات پشتیبانی سرور مجازی ایران در هر سطحی رایگان میباشد.
▣ سرور مجازی ایران مناسب راه اندازی " گیم سرور " نیست..
▣ دارای آپتایم بالا و شبکه پایدارسرور مجازی ایران چیست؟


▣ سرور مجازی ایران (VPS ایران) یکی از انعطاف پذیرترین گزینه های میزبانی وب است. با استفاده از فناوری پارتیشن خصوصی، منابع اختصاصی را روی یک سرور فیزیکی دریافت خواهید کرد. شما می توانید با دسترسی کامل سرور مجازی ایران خود را کنترل، سفارشی سازی و پیکربندی کنید. بنابراین، سرور مجازی ایران گزینه مناسبی برای حرفه ای هایی است که به انعطاف پذیری و قدرت برای پروژه های خود نیاز دارند.


تفاوت خرید vps ایران با سرور اختصاصی


▣ هر 2 این تکنولوژی ها شبیه هم هستن، اما تفاوت های اساسی وجود دارد. یک سرور اختصاصی iran تمام منابع ram , cpu و هارد را بصورت کامل در اختیار دارد، اما سرور مجازی ایران عموما از چندین vps ایران با منابع دلخواه و با سیستم عامل های مختلف در یک سرور اختصاصی ایجاد میشود. میزبانی vps ایران بهترین گزینه قیمت به عملکرد برای پروژه های متوسط تا بزرگ است. علاوه بر ارائه منابع و کنترل فراوان، از سرور اختصاصی نیز مقرون به صرفه تر است.

سرور مجازی ایران برای چه پروژه هایی مناسب است؟

▣ اگر فقط نیاز به میزبانی یک وب سایت کوچک دارید، احتمالا با میزبانی هاست اشتراکی بهتر هستید. ولی اگر به قدرت محاسباتی بیشتر و حداکثر کنترل نیاز دارید، راه حل VPS ایران است. سرور مجازی ایران این نوع میزبانی برای وب‌سایت‌های منابع فشرده، برنامه‌های وب، سرورهای بازی آنلاین، چند سایت وردپرس و سایر پروژه‌های پیچیده عالی است.

دیتاسنتر لایزر

▣ بصورت خیلی ساده دیتاسنتر محلی برای نگهداری سرورها است، این سرورها در داخل رک ها جا میگیرند. شرکت لایزر از قدیمی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات است که در سایت 1349 تاسیس شد، از ویژگی های دیتاسنتر لایزر برای ارایه سرور مجازی ایران میتوان به استفاده از پروتکل BGP و چندین شبکه اینترنت و تجهیزات بروز نام برد. این پروتکل برای مسیربای شبکه استفاده میشود، به این صورت که اگر یک شرکت دارای چندین اینترنت باشد، در صورتیکه یکی از پهنای باند های اینترنت قطع بشه، بصورت خودکار سرویس BGP عمل میکنه و ترافیک اینترنت از سرویس دهنده جدید فعال میشه. در سرور مجازی ایران بلوسرور نیز این مورد فعال است و کاربران مشکلی بابت قطع شدن VPS ایران نخواهند داشت.

VPS بورس ایران


سخت افزار سرور مجازی ایران HP DL360 G9

▣ سرور HP ProLiant DL360 Gen9 از سری سرورهای رک مونت 1 یونیت شرکت HP است و سی پی یو های سری v4 و Intel Xeon E5-2600 v3 و رم DDR4 با فرکانس 2400 مگاهرتز قابلیت نصب در این سرورها را دارند.


معرفی دیتاسنتر داخل ایران

▣ سروراختصاصی هایی که برای سرویس دهی به عنوان سرور مجازی ایران در حال فعالیت هستند در دیتاسنترهایی داخل کشور میزبانی میشوند، از دیتاسنتر های داخل کشور میتوان به دیتاسنتر لایزر، تبیان، برج میلاد، زیرساخت، امین داده و ... نام برد. استفاده از UPS، فایروال و ... باعث باکیفیت تر شدن و بالابردن آپتایم و قابلیت اطمینان سرورها میشوند.

▣ بیشتر دیتاسنترها یا server room هایی که به عنوان دیتاسنتر در داخل ایران در حال فعالیت هستند، FCP یا تامین کننده اینترنت هستند که به واسطه تامین پهنای باند اقدام به سرویس دهی و کلوکیشن سرورها میکنند.

استفاده از سرور مجازی ایران برای بورس

▣ باتوجه به اینکه VPS ایران بلوسرور در شهر تهران قرار دارد، به دلیل پینگ پایین میتوان از آن برای فعالیت های بورس استفاده کرد.

انواع سیستم عامل ویندوز و لینوکس برای سرور مجازی ایران

▣ در سرور مجازی ایران از طریق کنترل پنلی که در پنل کاربری قرار دارد، امکان نصب خودکار سیستم عامل های ویندوز 2019 - 2022 و لینوکس Centos - Ubuntu , Almalinux فراهم است.

آیا از VPS ایران بلوسرور میتوان برای " گیم - بازی " استفاده کرد؟

▣ شبکه سرور مجازی VPS ایران بلوسرور برای راه اندازی سایت و فعالیت های عمومی است و امکان راه اندازی سرور بازی نیست، سرورهای گیم نیاز به فایروال و سخت افزار خودشون دارند.

امکان تغییر سیستم عامل و ارتقا سرورها در VPS ایران وجود دارد ؟

▣ بله پنل مدیریت کامل برای نصب سیستم عامل ویندوز، لینوکس Centos, Ubuntu , AlmaLlinux وجود داره و نصب بصورت خودکار و 30 ثانیه ای انجام میشه. همچنین امکان ارتقا به پلن بالاتر از طریق تیکت فراهم است.

آیا نصب و راه اندازی سرور مجازی ایران هزینه راه اندازی دارد؟

▣ خیر، هیچ کدام از VPS ایران بلوسرور شامل هزینه نصب و راه اندازی نیست، و در صورت بروز مشکل کلیه خدماتی که بر عهده ما باشه، یا نیاز به راهنمایی در مورد کنترل پنل، سایتتون و حل مشکل و … داشته باشین رایگان انجام میشه. هیچ هزینه اضافی غیر از هزینه خود سرور مجازی ایران گرفته نمیشه.

آیا در نصب کنترل پنل در سرور مجازی ایران دسترسی WHM و سرور به کاربران داده میشه؟

▣ کلیه دسترسی های سیستم عامل باتوجه به سیستم عامل از نوع root یا administrator، همچنین دسترسی های مثل whm در کنترل پنل سی پنل، و admin در کنترل پنل دایرکت ادمین به کاربران داده میشه. بلوسرور بعد از خرید VPS ایران به شما سیستم عامل خام ارایه میده و مدیریت سرور با خودکاربران است که رمزهای قوی برای ورود، تغییر پورت SSH و … انجام بدند. در سیستم عامل های ویندوز پورت RDP برای امنیت سرور عوض میکنیم و از پورت های random استفاده میکنیم. در سرورهای لینوکس ایران هم در صورتیکه کنترل پنل برای کاربران نصب بشه، موارد امنیتی مثل تغییر پورت SSH، فایروال، افزونه های آنتی شل و … به رایگان نصب و کانفیگ میشه.

<