خرید vps عمان (سرور مجازی عمان)


vps سرور مجازی عمان
سرور مجازی VPS عمان از شهر مسقط با IP ثابت ارایه میشود و از جدیدتری سخت افزارها و هارد SSD بهره میبرد، در سرور مجازی عمان امکان نصب سیستم عامل (OS) ویندوز و لینوکس وجود دارد. VPS عمان بصورت فیزیکی در خود شهر مسقط (Muscat) قرار دارد.

VPS (سرور مجازی) عمان بخش کوچکی از یک سرور اختصاصی فیزیکی است که توسط یک پلتفرم مجازی سازی تقسیم می شود. هر VM (ماشین مجازی) مجموعه ای از منابع و سیستم عامل خاص خود را دارد که میتوان از آنها استفاده کرد.

RDP یک پروتکل مایکروسافت برای اتصال از راه دور است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک رابط کاربری گرافیکی به دستگاه ویندوز دیگری متصل شوید که اتصال دسکتاپ راه دور ویندوز بهینه شده و رمزگذاری شده به شما امکان می دهد از حریم خصوصی و آدرس IP خود محافظت کنید.


این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند. این سرورها برای paypal مناسب نیستند.
سرورها عموما موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس
650هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
1.250.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB
2TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
2.300.000 هزارتومان


موارد ممنوعه : هک و کرک اکانت سایتها و سرورها،(Net Scan ،Port - IP Scan)، تست نفوذ (credential stuffing attack، brute force و...)، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، vp-n عمومی-فروشی، node کریپتو، نقض کپی رایت
(Net Scan ،Port Scan ،IP Scan) فعالیتی است که برای اسکن کردن IP سایر سرورها، یا اسکن کردن پورت سرورها و سایت ها، به قصد پیدا کردن پورت های باز آن سرور انجام میشود.
credential stuffing attack، brute force حملات غیرمجازی هستند که به قصد نفوذ به سایر سرورها، با داشتن لیستی از user/passwordها برای پیدا کردن مشخصات صحیح آن سرور و برای ورود به آن انجام میشود.

سرور مجازی VPS عمان فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشورسرور مجازی عمان

<