خرید vps عمان (سرور مجازی عمان)


سرور مجازی عمان

oman vps

vps سرور مجازی عمان
سرور مجازی VPS عمان از شهر مسقط با IP ثابت ارایه میشود و از جدیدتری سخت افزارها و هارد SSD بهره میبرد، در سرور مجازی عمان امکان نصب سیستم عامل (OS) ویندوز و لینوکس وجود دارد. VPS عمان بصورت فیزیکی در خود شهر مسقط (Muscat) قرار دارد.

VPS (سرور مجازی) عمان بخش کوچکی از یک سرور اختصاصی فیزیکی است که توسط یک پلتفرم مجازی سازی تقسیم می شود. هر VM (ماشین مجازی) مجموعه ای از منابع و سیستم عامل خاص خود را دارد که میتوان از آنها استفاده کرد.

RDP یک پروتکل مایکروسافت برای اتصال از راه دور است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک رابط کاربری گرافیکی به دستگاه ویندوز دیگری متصل شوید که اتصال دسکتاپ راه دور ویندوز بهینه شده و رمزگذاری شده به شما امکان می دهد از حریم خصوصی و آدرس IP خود محافظت کنید.


عموما این سرور مجازی ها موجود هستند، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید. این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
520 هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
1.000.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB SSD
2TB Traffic - 150Mbps
1.950.000 هزارتومان


▣ سرور مجازی VPS عمان فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند.

▣ پینگ سرور مجازی VPS عمان برای کاهش پینگ مناسب نیست.

▣ استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشورسرور مجازی عمان