خرید VPS ترکیه (سرور مجازی ترکیه turkey)


سرور مجازی ترکیه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)

سرور مجازی ترکیه
خرید vps ترکیه، خرید سرور مجازی ترکیه، IP ثابت ترکیه

سرور مجازی ترکیه بلوسرور از شهر Bursa، و istanbul ارایه میشود، این سرور مجازی ها دارای IP ثابت هستند و برای فعالیت های ترید مثل سایت بایننس، دسترسی به فعالیت های مالی و بانک ها در کشور ترکیه بسیار مناسب هستند. تا زمانیکه این VPS ترکیه را تمدید میکنین IP سرور ثابت است.

خرید سرور مجازی (VPS) ترکیه

VPS ترکیه که در شهر izmir واقع شده است در دیتاسنتر Netdirekt ترکیه میزبانی میشود. این دیتاسنتر بسیار خاص است و طبق توضیحات دیتاسنتر آپتایم 99.99٪ ارایه میکند و برای اطمینان از آپتایم، اتصال این مرکز داده VPS ترکیه به شبکه جهانی اینترنت توسط شش اپراتور مخابراتی بزرگ Türk Telekom، Turkcell Superonline، Vodafone، Cogent، Seabone و DE-CIX به طور همزمان ارائه می شود.

VPS ترکیه دیتاسنتر Netdirekt از سال 2014 فعالیت می کند و سرورهای اختصاصی پرسرعت و حیاتی را در ترکیه ارائه می دهد. مرکز داده در شهر ازمیر واقع شده است. تمامی سرور مجازی ترکیه دارای پورت فول دوبلکس 1 گیگابایتی هستند و دسترسی سریع به اینترنت بدون وقفه ارائه می شود. پهنای باند backbone دسترسی به اینترنت 20 گیگابیت بر ثانیه است.

 

دیتاسنتر 3 که توسط بلوسرور به عنوان VPS سرور مجازی ترکیه ارایه میشود در شهر istanbul قرار دارد و به نسبت سایر سرورهای ترکیه دارای سخت افزار قوی تر، ram ddr4 و CPU نسل جدید و هارد NVME است.

ویژگی VPS ترکیه دیتاسنتر 3

استفاده از درایو NVME و سخت افزار جدید DDR4
آپتایم بالا
لینک و پورت ارتباطی خوب به ایران به دلیل نزدیکی جغرافیایی (1Gbps ports)
پینگ پایین به ایران (فقط دیتاسنتر 3 ترکیه پینگ پایین دارد. تصاویر نمونه پینگ در تب ” راهنمای خرید سرور مجازی ترکیه ” درج شد)

 
ترافیک سرورها قابل افزایش است. عموما این سرور مجازی ها موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.


CPU
هارد
ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
2GB DDR4
1vCPU
50GB SSD
1TB Traffic
ویندوز/لینوکس
370 هزارتومان
4GB DDR4
2vCPU
50GB SSD
1TB Traffic
ویندوز/لینوکس
620 هزارتومان
8GB DDR4
4vCPU
50GB SSD
2TB Traffic
ویندوز/لینوکس
1.400.000 هزارتومان

عموما این سرور مجازی ها موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.


Ram
CPU
هارد
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
512MB DDR3/DDR4
1Core vcpu
10GB SSD
500GB Traffic - Port 1Gb/s
لینوکس
190 هزارتومان
1GB DDR3/DDR4
1Core vcpu
30GB SSD
1.5TB Traffic - Port 1Gb/s
لینوکس
390 هزارتومان
2GB DDR3/DDR4
2Core vcpu
40GB SSD
2TB Traffic - Port 1Gb/s
لینوکس
550 هزارتومان
4GB DDR3/DDR4
2Core vcpu
20GB SSD
2.5TB Traffic - Port 1Gb/s
لینوکس
650 هزارتومان
2GB DDR3/DDR4
4Core vcpu
20GB SSD
2.5TB Traffic - Port 1Gb/s
لینوکس
650هزارتومان

سخت افزار سرور مجازی دیتاسنتر 3 استانبول ترکیه، برخلاف سایر VPS های ترکیه رایج، دارای سخت افزار جدید و DDR4 است و کیفیت بالاتری دارد.

سرور مجازی VPS ترکیه فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند، فقط دیتاسنتر 2 - لینوکس، دارای دسترسی به پنل کنسول است.

استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.
پینگ VPS ترکیه دیتاسنتر 3


پینگ VPS ترکیه


پینگ سرور مجازی ترکیه دیتاسنتر Netdirekt


 پینگ سرور مجازی ترکیه

سرور مجازی ترکیه چیست


VPS ترکیه یک سرور خصوصی و دارای سخت افزار و منابع خاص خود است که بعضی منابع آن مانند Ram, Hdd با هیچ کاربر دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود. کلمه "مجازی" به این منظور به کار میرود که چندین سرور مجازی ترکیه در کنار سایر VPS ها در یک ماشین فیزیکی قرار دارد. با این حال، با اینکه این سرورها در یک سرور فیزیکی قرار دارند، اما به گونه ای عمل می کند که گویی از همه قطعات سخت افزار جدا شده است و سخت افزار خودشان را دارند.


سرور مجازی ترکیه از شهر استانبول و Bursa ترکیه ارائه میشود. در واقع سرور مجازی ترکیه ماشین های مجازی هستند که بر روی سرورهای اختصاصی توسط مجازی ساز ایجاد می شوند. سرورهای مجازی ارائه شده بصورت فیزیکی در خود استانبول ترکیه قرار دارند و از نظر پایداری شبکه، آپتایم و سرعت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این وی پی اس ها با سیستم عامل های CentOS، Debian، Ubuntu Linux و همچنین با سیستم عامل های Windows Server ارائه میشود.


یک سرور ترکیه ممکن است بصورت سرورهای اختصاصی و سرور مجازی ارایه شود. تفاوت بین این دو این است که یک سرور مجازی VPS ترکیه ممکن است با قیمتی کمتر از یک سرور اختصاصی ارایه شود.

مزایای سرور مجازی ترکیه برای کاربران ایرانی


باتوجه به نزدیک بودن کشور ترکیه به ایران، بعضی از دیتاسنترهای این کشور به ایران پینگ پایین دارند ( البته توجه داشته باشید که به دلیل روتینگ، همه سرورهای ترکیه به ایران پینگ پایین ندارد، بلکه بعضی از دیتاسنترهای این کشور به دلیل ترانزیت و هاپ شبکه ای که دارند، یک بار به فرانکفورت آلمان مسیریابی میشود، سپس دوباره ترافیک برگشتی به ایران میاد، به همین خاطر دارای پینگ پایین نیستند) اما دیتاسنتر استانبول که بلوسرور برای سرور مجازی ترکیه ارایه میدهد دارای لینک ارتباطی مستقیم به ایران است و پینگ پایینی طبق عکس نمونه دارد.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 40 کشور