خرید سرور مجازی امارات (VPS امارات ارزان) دبی


سرور مجازی امارت

سرور مجازی امارات

سرور مجازی امارات ارایه شده در بلوسرور بصورت ابری بوده و موقعیت فیزیکی سرور مجازی امارات در شهر دبی Dubai UAE میباشد. VPS امارات با IP ثابت این کشور بسیار مورد توجه برای فعالیت های پرداخت های بین المللی مثل paypal، google ads، فعالیت های فریلنسری، فعالیت های تجاری است. سرور مجازی امارات جز کشورهای با IP خاص و دارای دسترسی سخت برای تهیه است، اما بلو سرور با قیمت بسیار ارزان و اقتصادی، از دیتاسنتر equinix سرور مجازی امارات (دبی) سرویس ارایه میدهد.

با تهیه VPS امارات، شما همانند یک شهروند اماراتی خواهید بود و باتوجه به اینکه مکان سرورها بصورت فیزیکی در خود شهر دبی است، برای کسب و کارهایی که نیاز به ثبت نام، احراز هویت، خرید و فروش دارند، شهروند UAE خواهید بود. تا زمانیکه سرور مجازی امارات را تمدید کنین، IP شما ثابت خواهد بود.

 

امکانات VPS سرور مجازی امارات ارزان

سیستم عامل های ارایه شده برای VPS امارات، ویندوز 2019 و لینوکس است و باتوجه به اینکه سیستم عامل های نسخه سرور لینوکس دارای محیط گرافیکی نیستن، بخاطر همین بلوسرور بصورت رایگان برای شما یک محیط گرافیکی دسکتاپ دار در لینوکس نصب میکنه و برنامه XRDP هم در سرور لینوکس شما نصب میشه که از طریق ریموت دسکتاپ در ویندوز شخصی خودتون، بتونین به محیط گرافیکی سرور لینوکس متصل بشین. همچنین سرور مجازی امارات که در سایر هاستینگ ها عموما ارایه میشن، بصورت لینوکس هستن و ویندوز نیستن ولی در بلوسرور با خرید VPS امکان نصب سیستم عامل ویندوز 2019 در سرور مجازی امارات ارزان ممکن است.

 

ویژگی سرور مجازی امارات بلوسرور

در VPS امارات از هارد های SSD و سخت افزار جدید DDR4 استفاده میشود.

سرور مجازی امارات بصورت فیزیکی در شهر دبی قرار دارد.

سخت افزار ارایه شده برای مجازی سازی از جدیدترین سخت افزارهای روز بوده.

سرور مجای امارات بلوسرور از 2 دیتاسنتر با قیمت های بسیار مناسب ارایه میشود.

 

معایب سرور امارات

پینگ VPS امارات برای سرویس های کاهش پینگ مناسب نیست و پینگ بالاتری به دلیل روتینگ غیر مستقیم به ایران دارد.


عموما این سرور مجازی ها موجود هستند، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی، وضعیت موجود بودن را بررسی کنید. این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
520 هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB SSD
1TB Traffic - 150Mbps
1.000.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB SSD
2TB Traffic - 150Mbps
1.950.000 هزارتومان


برای خرید سرورهای دیتاسنتر شماره 2 لطفا از تیکت، یا مشاوره فروش اقدام کنید.CPU
هارد SSD
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
512MB
1Core vcpu
10GB
500GB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
270 هزارتومان
1GB
1Core vcpu
30GB
1.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
580 هزارتومان
2GB
2Core vcpu
40GB
2TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
900 هزارتومان
4GB
2Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.100.000 هزارتومان
2GB
4Core vcpu
20GB
2.5TB Traffic
Port 1Gb/s
لینوکس
1.100.000هزارتوماندیتاسنتر 3 مناسب پی پال نیست و سایت paypal اجازه ورود به این رنج آی پی را نمیدهد، میتوانید با تهیه سرور لینوکس از دیتاسنتر شماره 2، با نصب فقط مرورگر از سرور استفاده کنید.

استفاده از سرورها برای : هک، کرک اکانت سایت ها، Net Scan ،Port Scan ،IP Scan، تست نفوذ، دیداس، اسپم، ماین، تورنت، VP-N عمومی، نقض قانون کپی رایت ممنوع است.

سرور مجازی امارات (دبی) فاقد پنل مدیریتی در سایت بلوسرور هستند، فقط دیتاسنتر 2 - لینوکس دارای دسترسی کنسول VNC است.

پینگ سرور مجازی vps امارات برای کاهش پینگ مناسب نیست.

توجه داشته باشید که سرورهای امارات دیتاسنتر 3، از سخت افزار جدید و رم ddr4 و CPU های نسل جدید استفاده میکنند و کیفیت بالاتری خواهید داشت.

برای امنیت سرور مجازی امارات، پورت پیش فرض اتصال ریموت دسکتاپ، عوض شده است.سرور مجازی امارات چیست


سرور مجازی امارات یک سرور خصوصی مجازی است که بصورت ایزوله شده در یک سرور اختصاصی اجرا میشود، یعنی اگر شما به یک سرور امارات نیاز داشته باشید، نیاز به خرید یک سرور با سخت افزار کامل ندارید، بلکه بخشی از آنرا بر اساس منابع دلخواه Ram, Cpu, Hdd اجاره میکنید.

مزایای استفاده و خرید vps امارات


سرور مجازی امارات نوعی از میزبانی است که به کسب و کارها و کاربران اجازه میدهد که به وسیله سرور این کشور، اقدام به راه اندازی سایت، ایجاد node سایت، فعالیت های ترید و ... داشته باشند.

سیستم عامل های ویندوز و لینوکس سرور امارات


در سرور مجازی امارات سیستم عامل های زیر قابل نصب هستند :
دیتاسنتر 2 :

  • ◉ Ubuntu 18 - 20
  • ◉ Centos 7
  • ◉ Alma linux 8
  • ◉ Rocky linux

دیتاسنتر 3 :

  • ◉ Windows 2019
  • ◉ Centos 7
  • ◉ Ubuntu 18 - 20
  • ◉ Rocky linux

معرفی دیتاسنترهای فروش سرور مجازی امارات (دبی)


طبق آخرین گزارش دیتاسنترها، در حال حاضر 7 دیتاسنتر برای کولوکیشن (colocation) سرور مجازی امارات در شهر دبی و 2 دیتاسنتر هم در شهر ابوظبی امارات برای ارایه VPS سرور مجازی امارات وجود دارد. دیتاسنترهای شهر دبی شامل : ctrls datacenters pvt ltd، CtrlS Data Centers Pvt Ltd، Moro Hub، Datamena، Equinix Dubai (DX1) ، Gulf Data Hub، Dubai Silicon Oasis Data Center هستند.

در منطقه خاورمیانه دیتاسنتر (MENA)، Equinix دارای سه مرکز داده IBX است که در امارات متحده عربی (UEA) واقع شده اند: DX1، DX2، و AD1. مرکز داده Equinix DX1 در دبی امارات متحده عربی واقع شده است. دیتاسنتر DX1 از نظر استراتژیک در دبی، در تقاطع پویاترین بازار جهان قرار دارد. DX1 طیف کاملی از خدمات اتصال اکوسیستم‌های دیجیتالی را برای شبکه‌ها، شرکت‌ها، شرکت‌های خدمات ابری و فناوری اطلاعات و مؤسسات مالی ساخته شده‌اند، ارائه می‌کند.

مرکز داده Equinix AD1 مصدر، در شهر مصدر - ابوظبی - امارات واقع شده است.گواهینامه های این مکان شامل ISO 27001، PCI-DSS می باشد و از آن برای خرید VPS سرور مجازی امارات به شرکت ها استفاده میشود که جدیدترین دیتاسنتر Equinix در امارات است.

دلیل استفاده از VPS سرور مجازی امارات


دلیل پر طرفدار بودن سرور مجازی VPS امارات بین کاربران ایرانی، استفاده از پی پال، سایر سرویس های پرداخت بین المللی، دسترسی به حساب های بانکی، فعالیت در با سرویس های گوگل مانند گوگل ads است. به همین خاطر سرور مجازی امارات بسیار مورد توجه کاربران است.

IP ثابت سرور مجازی امارات


باتوجه به اینکه سرور مجازی امارات مستقیم از خود دیتاسنتر ارایه میشود، دارای کمترین ریسک تغییر آی پی هست و کاربران سرور را که تمدید کنند، آی پی که داشتند باز هم همان IP UAE را خواهد داشت.

سرور مجازی و IP رایگان امارات


توجه داشته باشید که هیچ سرور مجازی و IP رایگان امارات وجود ندارد، باتوجه به اینکه فعالیت های پی پال، خرید رمز ارز و مبادلات تجاری نیاز به IP ثابت امارات دارد،استفاده از سرویس ها و سایت هایی که IP ثابت ارایه میدن مناسب نیست چون از یک IP ممکن هست صدها نفر دیگر هم به قصد استفاده از خدمات ارزی با اون IP اقدام کنند، پس بهترین انتخاب برای داشتن IP UAE، استفاده از سرور امارات است.

آموزش وصل شدن به سرور امارات


◉ ویندوز :
اگر سرور ویندوز امارات سفارش دادید، به شما مشخصات RDP جهت وارد کردن در remote desktop connection داده میشود که بعد از وارد کردن مشخصات، صفحه دسکتاپ سرور در سیستم شما نشان داده میشود.

◉ لینوکس :
اگر سرور لینوکس امارات سفارش دادید، به شما مشخصات ورود به root سرور داده میشود که از طریق برنامه هایی مثل putty - bitvise ssh میتونید وارد سرور بشید.

نمونه تصویر IP سرور مجازی امارات


 IP سرور مجازی امارات