خرید سرور مجازی vps ترید با IP ثابت (کوکوین و سایر صرافی ها)


سرور مجازی ترید

خرید سرور مجازی VPS برای ترید صرافی کوکوین KuCoin و کوینکس، خرید vps برای ترید Trade با IP ثابت

از سرور مجازی ترید (virtual private server Trade) برای ترید در سایت های صرافی ارز دیجیتال مانند : صرافی بایننس، صرافی کوینکس (Coinex)، صرافی کوکوین (KuCoin)، صرافی بیتمکس (AscendEx / BitMax)، صرافی (Changelly Pro)، صرافی‌های غیرمتمرکز میتوان به عنوان جایگزین بایننس استفاده میشود.

خرید سرور مجازی VPS ترید (کوکوین KuCoin – کوینکس)

این سرورمجازی VPS ترید Blueserver دارای IP اختصاصی ثابت آلمان یا فنلاند، هلند، امارات، ترکیه، آپتایم بالا، سخت افزار با کیفیت بالا مورد نیاز ترید هستند. سرور مجازی VPS ترید با سی پی یو intel xeon gold, amd epyc دارای جدیدترین سخت افزار هستند و به نسبت سایر CPU ها، سرعت کار کردن با سرور بسیار روان و دارای عملکرد پردازشی بالایی هستند که برای استفاده های ترید و فارکس بسیار مناسب است. توجه داشته باشین که CPU جدید و با فرکانس بالا در مشاهده این سایت های ترید مهم است و هر سروری مناسب باز کردن صرافی های ترید در سرور مجازی نیست، چون نمودار و نرخ قیمت ها در تمام صفحه سایت های صرافی در هر ثانیه در حال بروزرسانی هست و به همین خاطر به سرور مجازی ترید با کیفیت بالا و فرکانس CPU بالا نیاز دارید.

 

سرور مجازی VPS ترید چیست؟

هیچ سرور مجازی مخصوص ترید وجود ندارد، فقط کشورهایی که IP آنها مشکلی در سایت های صرافی از نظر تحریم و احراز هویت نداشته باشد و سرور دارای سخت افزار قوی باشد، میتوان به عنوان سرور مجازی VPS ترید استفاده کرد

 

مشاهده سایر کشورهای خرید VPS برای ترید [+40 کشور]دیتاسنتر محبوب و رایج بعضی از پلن های سرور مجازی ابری آلمان دارای هزینه ستاپ خود دیتاسنتر (40+ هزارتومن به بالا، بسته به پلن انتخابی) " فقط برای ماه اول " هستند.
پردازنده های AMD عملکرد و توان بهتری به نسبت intel دارند، در این سرورها سیستم عامل ویندوز و لینوکس نصب میشود.CPU
هارد
پورت - ترافیک ماهیانه
OS - IP Public
قیمت ماهیانه
4GB
2vCPU (2*2.1GHz)
Intel Xeon Gold
40GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
385 هزارتومان
2GB
2vCPU (2*2.5GHz)
AMD EPYC
40GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
425 هزارتومان
8GB
4vCPU (4*2.1GHz)
Intel Xeon Gold
80GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
685 هزارتومان
4GB
3vCPU (3*2.5GHz)
AMD EPYC
80GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
700 هزارتومان
8GB
4vCPU (4*2.5GHz)
AMD EPYC
160GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
1.350.000 هزارتومان
16GB
8vCPU (8*2.1GHz)
Intel Xeon Gold
160GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
1.780.000 تومان
16GB
8vCPU (8*2.5GHz)
AMD EPYC
240GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
2.570.000 تومان
32GB
16vCPU (16*2.1GHz)
Intel Xeon Gold
320GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
3.300.000 تومان
32GB
16vCPU (16*2.5GHz)
AMD EPYC
360GB
Raid10 - NVME
20TB Traffic
Port 10 Gb/s
ویندوز / لینوکس
IPv4 + IPv6
5.650.000 تومان

دارای پنل مدیریت (خاموش/روشن/ریستارت، مشاهده مصرف ترافیک و امکان نصب مجدد سیستم عامل )و فاقد دسترسی به کنسول VNC از پنل کاربری است ( VNC از تیکت انجام میشود.).
سرعت پورت شبکه این دیتاسنتر برای دانلود به داخل سرور 40Gbps است و سرعت پورت خروجی برای آپلود از سرور هم، از 1Gbps تا 6Gbps اشتراکی به ترتیب پلن شروع میشود.CPU
هارد
پورت شبکه - ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
1GB
1Core
25GB
SSD
2TB Traffic
Port 40Gbps In - 1Gbps Out - IPv4+IPv6
لینوکس
410 هزارتومان
2GB
1Core
50GB
SSD
3TB Traffic
Port 40Gbps In - 2Gbps Out - IPv4+IPv6
ویندوز / لینوکس
560 هزارتومان
4GB
2Core
80GB
SSD
5TB Traffic
Port 40Gbps In - 4Gbps Out - IPv4+IPv6
ویندوز / لینوکس
1.150.000 هزارتومان
8GB
4Core
160GB
SSD
6TB Traffic
Port 40Gbps In - 5Gbps Out - IPv4+IPv6
ویندوز / لینوکس
2.220.000 هزارتومان


این سرورها فاقد پنل مدیریت در سایت بلوسرور هستند. این سرورها برای paypal مناسب نیستند.
سرورها عموما موجود هستند ولی جهت بررسی، قبل از خرید لطفا با پشتیبانی وضعیت موجود بودن را بررسی کنید.CPU
هارد SSD
ترافیک ماهیانه
سیستم عامل
قیمت ماهیانه
2GB
1vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس
625هزارتومان
4GB
2vCPU
50GB
1TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
1.200.000 هزارتومان
8GB
4vCPU
50GB
2TB Traffic - 150Mbps
لینوکس / ویندوز
2.290.000 هزارتومان
اگر آشنایی با سرور مجازی ندارید، نکات زیر را که به سادگی جهت آشنایی با سرور مجازی VPS ترید نوشته شده، لطفا بخوانید :آشنایی با سرور مجازی (VPS) ترید


▣ وقتی شما سرور مجازی ترید تهیه میکنین در واقع یه کامپیوتر که 24 ساعته به اینترنت پرسرعت و بدون قطعی وصل هست رو در خارج از کشور تهیه میکنین و در موقع سفارش در سایت بلوسرور برای خرید VPS ترید ارز دیجیتال، سیستم عامل پیشنهادی که ویندوز است رو انتخاب میکنین و سرور بصورت خودکار توسط بلوسرور نصب خواهد شد. برای ورود به سرور به شما 3 مشخصه IP / Username / Password توسط پشتیبانی بلوسرور داده میشود که در برنامه ریموت دسکتاپ وارد میکنین و صفحه مانیتور سرور برای شما نشون داده میشه، در واقع شما وقتی به سرور مجازی متصل میشین، صفحه مانیتوری که در خارج از کشور هست در پنجره ای جدید در سیستم شخصی خودتون براتون باز میشه و با موس و کیبورد سیستم شخصیتون، سرور مجازی ترید یا همون کامپیوتری که توی خارج از کشور هست رو کنترل میکنین و با نصب مرورگر در سرور به ترید در سایت صرافی ارز دیجیتال میپردازین.

خرید vps برای ترید


نکته ای در مورد سایت و سرور مجازی ترید

▣ پلن پیشنهادی برای سایت های ترید حداقل 4 گیگابایت رم میباشد، باتوجه به اینکه پلن 2 گیگ رم پلن پایه است و منابع کمی دارد و خود سیستم عامل ویندوز فقط برای اجرا نیاز به همینقدر ram, cpu دارد، عملکرد باز کردن سایت های ترید و صرافی در این پلن کند خواهد بود. بخاطر همین پیشنهاد ما حداقل پلن 4 گیگابایت رم است.


▣ محیط کاربری سایت های ترید، به دلیل تغییر قیمت های زیادی که در ثانیه انجام میشه و نمودار قیمت ها، نیاز به پردازش بالایی داره. این پردازش در مرورگر باید توسط کارت گرافیک انجام بشه، در سیستم های شخصی شما (کامپیوتر) این پردازش توسط کارت گرافیک انجام میشه و بسیار روان است، ولی چون سرورمجازی ها کلا قطعه کارت گرافیک ندارن، این پردازش توسط CPU انجام میشه که با کمی لگ همراه است و اون حالت انیمیشنی فوق العاده روون که سیستم شخصی شما هست رو نداره.


▣ پیشنهاد : باتوجه به اینکه در سرور مجازی، هویت شما همان کشوری هست که تهیه میکنین و برخلاف vp-n لوکیشن واقعی شما که ایران باشد قابل تشخیص نیست، پیشنهاد میکنم تحلیل هارو در داخل سیستم شخصی خودتون و سایت هایی که این نمودارهارو نشون میدن بررسی کنین و در داخل سرور مجازی ترید صرفا خرید و فروش داشته باشین و تحلیل ها و بررسی نمودارها داخل سرور انجام نشه و از باز کردن تب های زیاد در مرورگر به دلیل پردازش بالای CPU خودداری کنید.


▣ توجه : انتخاب سرور با سخت افزار و CPU های نسل جدید تاثیر بسیار بالایی در سرعت کار کردن و ترید کردن دارد.


اتصال از کامپیوتر (ویندوز، لینوکس، مک)، موبایل و تبلت (اندروید، آیفون)

▣ با مشخصات ورود به Remote desktop که توسط بلوسرور با خرید VPS داده میشود، امکان اتصال از طریق انواع کامپیوترهای ویندوزی، لینوکسی، مک، انواع موبایل های اندروید و آیفون ممکن است، با نصب بودن برنامه ریموت دسکتاپ در موبایل یا کامپیوتر لینوکس و مک شما (در سیستم عامل ویندوز بصورت پیش فرض این برنامه remote desktop نصب است) و وارد کردن مشخصات سرور مجازی ترید با IP ثابت که به شما توسط بلوسرور داده شده، امکان اتصال به سرور مجازی ترید فراهم است.


سخت افزار و سیستم عامل شخصی شما برای اتصال به سرور مجازی ترید

▣ نوع سیستم عامل و سخت افزار سیستم شخصی شما اصلا مهم نیست، شما فقط یک کامپیوتر (سرور مجازی) که دائم روشن و دارای IP ثابت است برای استفاده ترید و باز کردن مرورگر در خارج از کشور اجاره میکنین و از راه دور توسط به اون متصل میشین، فقط کیفیت اتصال اینترنت شما از نظر پایداری به سرورهای خارج ملاک است (توجه داشته باشین سرعت اسمی یا سرعت دانلود ملاک نیست)

سرور مجازی برای binance


سرور مجازی VPS ترید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال

▣ از سرور مجازی ترید میتوان برای خرید و فروش ارز های دیجیتال یا همان کریپتو کارنسی cryptocurrency استفاده کرد. بدین صورت که با تهیه سرور مجازی با سیستم عامل ویندوز در یکی از لوکیشن های سرور مجازی آلمان یا سرور مجازی فنلاند که بلوسرور ارایه میدهد، میتونین سایت های صرافی ارز دیجیتال رو در سروری که تهیه کردین توسط مرورگر باز کنین و به تحلیل و خرید و فروش ارز دیجیتال خودتون در سایت صرافی ارز دیجیتال بپردازید. به دلیل پردازش بسیار بالا در سایت های ترید، استفاده از سخت افزارهای جدید و میزان فرکانس بالای CPU در سرورها برای مشاهده این سایت مهم است، از اینرو بلوسرور با ارایه سخت افزارهای جدید مثل هارد SSD NVME سامسونگ و همچنین CPU های جدید intel core i9 / amd ryzen 3700 سرعت کارکردن در این سایت رو بهبود بخشیده.

خرید سرور مجازی مخصوص ترید

▣ کاربران ایرانی فعلا امکان ثبت نام بصورت مستقیم و با IP ایران یا با خرید سرور مجازی ایران در این سایت ندارند به همین خاطر بلوسرور سرورهایی با IP کشورهای آلمان و فنلاند برای استفاده از این سایت ارایه میدهد.


IP ( آی پی ) ثابت ترید

▣ برای تهیه IP ثابت نیاز به یک سرور مجازی دارید که در یک کشور خارجی و ترجیحا اروپایی باشه، هر VPS ترید بصورت پیش فرض دارای یک IP است. در طول دوره ای که سرور مجازی را تمدید میکنین IP ترید شما ثابت است. ولی در صورت استفاده از V P N، ممکن است هر بار با یک IP جدید به سایت ترید ارز دیجیتال وصل بشید و IP شما در هر بار اتصال ثابت نباشد، همچنین در صورت قطع شدن V p .N آی پی ایران شما به سایت صرافی ارز دیجیتال متصل میشود که باعث تشخیص هویت واقعی و مسدود شدن حسابتان میشود.


معرفی صرافی ترید کوکوین KuCoin

▣ KuCoin در سال 2017 راه اندازی شد، کوکوین یک صرافی ارز دیجیتال است که شش میلیون کاربر در حال حاضر از آن استفاده میکنند. امکان این سایت شامل معاملات spot, margin, futures, and P2P trading است. KuCoin ادعا می کند که پیشرفته ترین سطح امنیت و منتخبی از نزدیک به 400 ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد. با وجود ویژگی های متنوع دارای رابط کاربری زیبا و آسانی است. صرافی کوکوین همچنین دارای نرخ کمتری برای مبادلات است و دارای توکن خودش به اسم KCS هم هست.▣ طرز استفاده از صرافی KuCoin

مانند هر صرافی دیگری، KuCoin به گونه ای طراحی شده است که به کاربران خود امکان مبادله انواع ارزهای رمزنگاری شده را با استفاده از پلت فرم آنلاین یا برنامه های تلفن همراه خود برای خریداری، فروش یا ذخیره سازی را میدهد. اگرچه فقط با استفاده از آدرس ایمیل یا شماره تلفن می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید، اما اگر مراحل احراز هویت را انجام بدید، می توانید علاوه بر کاهش هزینه ها و فرصت های کسب پاداش، از دسترسی به ویژگی های پیشرفته نیز برخوردار شوید.▣ ربات ترید کوکوین (KuCoin Trading Bot)

KuCoin ویژگی Trading Bot را ارائه می دهد که تجارت کاربران را آسان تر می کند. پس از ایجاد حساب و واریز وجه، کاربران می توانند پارامترهای معاملاتی خاصی را وارد کرده و اجازه دهند که ربات کنترل را به عهده بگیرد. ربات ترید علاوه بر ابزارهای دیگر برای تجزیه و تحلیل قیمت ها و پیش بینی ها، از اطلاعات و تجزیه و تحلیل بازار نیز استفاده می کند. علاوه بر تنظیمات کاربران ، ربات از این ترکیب اطلاعات برای ثبت سفارشات خرید و فروش استفاده می کند. Trading Bot به معامله گران ارزهای دیجیتال کمک می کند تا در هنگامی که به سیستم دسترسی ندارن بصورت خودکار اقدام به خرید و فروش کنند. KuCoin Trading Bot استراتژی های تجاری بلند مدت را نیز ارائه می دهد. به جای سرمایه گذاری چند هزار دلاری به طور همزمان بر روی هر ارز رمزنگاری شده، کاربران می توانند به ربات تجاری دستور دهند که در بازه های زمانی معین در مقادیر کمی سرمایه گذاری کند.

ویژگی VPS سرور مجازی مخصوص ترید

در نظر داشته باشین که هیچ سرور مجازی مخصوص ترید وجود نداره که منحصرا سرورمجازی برای اینکار ساخته و تنظیم شده باشه ! مواردی که در خرید سرور مجازی VPS ترید trade میتونیم در نظر داشته باشیم که بهترین عملکرد در سرور مجازی VPS ترید داشته باشه، نکات زیر است :


ویژگی VPS سرور مجازی مخصوص ترید

1. سرور مجازی ها قطعه کارت گرافیک ندارند و نمایش نمودارهای گرافیکی و بخش های انیمیشنی که در سایت های صرافی و ترید وجود داره با لگ و بصورت فریم به فریم همراه است. وقتی کارت گرافیکی وجود نداره که این بخش هارو پردازش کنه، ناچارا CPU اینکارو انجام میده و بخوبی کارت گرافیک قادر به انجامش نیست، پس انتخاب CPU نسل جدید و با فرکانس مناسب بسیار مهم است. پس مهم ترین عامل در انتخاب سرور مجازی VPS ترید، انتخاب سخت افزار جدید و فرکانس CPU مناسب است.
2. حداقل پلن برای استفاده از سرور مجازی VPS ترید در سایت های صرافی 4 گیگابایت رم است، شما باید حداقل 2 گیگابایت رم هم برای اجرای ویندوز در نظر بگیرید.


بهترین VPS مناسب ترید


▣ انتخاب حداقل پلن 4 گیگابایت رم


▣ انتخاب CPU و سخت افزار جدید در تهیه سرور مجازی ترید


▣ انتخاب کشور مناسب و عدم تغییر لوکیشن و IP


▣ انتخاب VPS ترید با CPU فرکانس بالا، معمولا از 4 تا 8 گیگاهرتز کافی است
ویدیو اتصال به ریموت دسکتاپ

ویدیو اتصال از موبایل به VPS
خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی بیش از 50 کشور< <