خرید سرور مجازی (VPS) قزاقستان


خرید سرور مجازی قزاقستان
خرید vps سرور مجازی قزاقستان

موقعیت سرور مجازی قزاقستان در شهر Almaty میباشد. سخت افزار قابل خرید سرور مجازی این دیتاسنتر از نوع DDR4 و دارای CPU بسیار قوی Xeon 2694 v4 میباشد. در صورتیکه IP ثابت این کشور آسیایی نیاز دارید میتونین از VPS قزاقستان بلوسرور استفاده کنید.

کاربران VPS قزاقستان برای میزبانی وب سایت، دسترسی به IP کشور قزاقستان برای فعالیت های تریدی و فریلنسری از آی پی این کشور استفاده میکنند. میزبانی SSD سرور مجازی (VPS) واقعا آینده میزبانی وب و فعالیت هایی هست که نیاز به IP این کشور را دارند. دسترسی root کامل برای مدیریت سرورهای لینوکس و برای ویندوز نیز دسترسی administrator داده میشود.

 

ویژگی و مزایای سرور مجازی قزاقستان چیست

VPS قزاقستان مانند یک سرور ایزوله عمل می کند. بر خلاف هاست اشتراکی، مانند سرور اختصاصی کار می کند. با این حال یک VPS قزاقستان با سایر سرورهای مجازی در یک سرور سخت افزار فیزیکی به اشتراک گذاشته می شود.

مانند هاست اشتراکی، یک سرور مجازی قزاقستان نیز یک سرور را با سایر سرورهای خصوصی مجازی به اشتراک می گذارد. تفاوت این است که میزبانی VPS منابع اختصاصی را در اختیار شما قرار می دهد. شما RAM، CPU و غیره خواهید داشت که فقط مال شماست و با سرورهای مجازی دیگر به اشتراک نمی گذارید.

 VPS قزاقستان در حال حاضر ارایه نمیشود.


▣ استفاده از سرورها برای : هک (کرک اکانت سایت ها ،Net Scan ،Port Scan ،IP Scan ،تست نفوذ)،دیداس ،اسپم ،ماین ، تورنت ، نقض قوانین کپی رایت ممنوع است.

صفحات دیگر سایت :

خرید سرور مجازی خرید VPS

خرید سرور مجازی بیش از 30 کشورnetherland vps

سرور مجازی قزاقستان

<