1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

خرید سرور مجازی آلمان

سرور مجازی های قدرتمند هتزنر آلمان ، دارای جدیدترین سخت افزارهای روز میباشند ، قطعاتی مانند Ram ddr4 با فرکانس بالا ، هارد اینترپرایز ، جدیدترین مدل CPU با کارایی بالا از سری جدید سخت افزارهای این دیتاسنتر هست که بلوسرور نیز از جدیدترین سرورهای این دیتاسنتر برای کاربران خود تهیه کرده است. دیتاسنتر Hetzner یکی از قوی ترین دیتاسنتر های اروپا است و پورت قوی ، پهنای باند نامحدود و آپتایم بالا موجب رضایت کاربران بسیاری شده است.

مشاهده پلن های سرور مجازی آلمان خرید سرور مجازی

خرید vps hetzner

خرید سرور مجازی آلمان

سرورهای با هارد SSD این دیتاسنتر ، سرعت فوق العاده بالایی برای پردازش های سنگین و سایت های دارای دیتابیس سنگین دارند که موجب عملکرد بهتر سایت ها و نرم افزارها میشوند ، هارد های استفاده شده در این سری ها از نوع SSD Pro و SSD NVME بوده و آپتایم 99.99 میباشند. کلیه سرور مجازی های بلوسرور دارای پنل  خاموش / روشن / ریستارت سیستم عامل / دسترسی به VNC و … میباشند که کاربر را از دسترسی به پشتیبانی بی نیاز میکند. پشتیبانی بلوسرور در تمام ساعات حضور فعال دارد و حتی در روزهای تعطیل نیز آماده پاسخگویی به کاربران در کوتاهترین زمان واقعی ممکن هست.همچنین قیمت بسیار مناسب این سرورها باعث محبوبیت بین کاربران ایران شده است.

خرید سرور مجازی آلمان

دیتاسنتر هترنز آلمان در سال 1997 توسط آقای مایکل هتزنر آلمانی شروع به فعال کرد و با سرویس های پایدار و کیفیت مناسب اقدام به جذب کاربران در سراسر دنیا کرد و یکی از شناخته ترین سرویس های ارایه سرور اختصاصی (Dedicated Server) ، سرور مجازی ( VPS ) ، خدمات میزبانی ( Hosting ) و در جدیدترین سرویس خود که VPS ابری (Cloud vps)است فعالت میکند.با توجه به نزدیکی این دیتاسنتر به ایران ، Ping مناسبی برای اتصال کاربران ایرانی دارد.موقعیت های دیتاسنتر هتزنر در 2 کشور آلمان و فنلاند است و پشتیبانی بسیار مناسبی نسبت به سایر دیتاستنرها دارند.

خرید vps hetzner

در تصویر زیر نمایی از دیتاسنتر Hetzner و سرور روم های آنرا مشاهده میکنین

 

دیتاسنتر هتزنر

خرید سرور مجازی آلمان هتزنر

دیتاسنتر hetzner

خرید vps آلمان