خرید سرور مجازی امارات

خرید vps امارات

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

سرور مجازی امارت

خرید سرور مجازی امارات | خرید VPS امارات

سرور مجازی امارات ارایه شده در بلوسرور بصورت ابری بوده و موقعیت فیزیکی سرورها در شهر دبی Dubai UAE میباشد. VPS های با IP امارات بسیار مورد توجه برای فعالیت های پرداخت های بین المللی مثل paypal، google ads، فعالیت های فریلنسری، فعالیت های تجاری است. آپتایم این سرورها طبق گزارش دیتاسنتر 99.99% uptime است. سرور مجازی امارات جز کشورهای با IP خاص و دارای دسترسی سخت برای تهیه است، اما بلوسرور با قیمت بسیار ارزان و اقتصادی، نماینده این دیتاسنتر در امارات است. با تهیه VPS امارات، شما همانند یک شهروند اماراتی خواهید بود و باتوجه به اینکه مکان سرورها بصورت فیزیکی در خود شهر دبی است، برای کسب و کارهایی که نیاز به ثبت نام، احراز هویت، خرید و فروش دارند، شهروند UAE خواهید بود. تا زمانیکه سرور را تمدید کنین، IP شما ثابت خواهد بود.

خرید سرور مجازی (VPS) امارات (دبی)

سیستم عامل های ارایه شده برای VPS امارات، لینوکس است و سیستم عامل های نسخه سرور دارای محیط گرافیکی نیستن، بخاطر همین بلوسرور بصورت رایگان برای شما یک محیط گرافیکی دسکتاپ دار در لینوکس نصب میکنه و برنامه XRDP هم در سرور لینوکس شما نصب میشه که از طریق ریموت دسکتاپ در ویندوز شخصی خودتون، بتونین به محیط گرافیکی سرور لینوکس متصل بشین.

ویژگی سرور مجازی امارات

آپتایم 99.99% Uptime SLA طبق تضمین دیتاسنتر
سیستم مانیتورینگ پیشرفته
دارای فایروال ابری
استفاده از هارد Enterprise SSDs در VPS امارات
دیتاسنتر Tier III در امارات

بلوسرور نماینده دیتاسنتر امارات است و سرور مجازی امارات را با پیشرفته ترین و بروزترین سخت افزار در خاورمیانه ارایه میدهدتوجه :
▣ اتصال به سرورهای لینوکس و محیط دسکتاپ لینوکس در صورت نیاز از طریق XRDP انجام میشود که توسط بلوسرور برای شما نصب میشود.▣ اگر آشنایی با سرویس ها و فعالیتی که میخواهید انجام بدین ندارید و نیاز به راهنمایی دارید، قبل از خرید حتما از پشتیبانی مشورت بگیرید.

512MB Ram DDR4

1vCpu

20GB SSD

5Mbps - ترافیک نامحدود

لینوکس + xrdp remote desktop

225

هزارتومان / ماهیانه

1GB Ram DDR4

1vCpu

30GB SSD

5Mbps - ترافیک نامحدود

لینوکس + xrdp remote desktop

285

هزارتومان / ماهیانه

2GB Ram DDR4

1vCpu

50GB SSD

50Mbps - ترافیک نامحدود

لینوکس + xrdp remote desktop

415

هزارتومان / ماهیانه


4GB Ram DDR4

1vCpu

50GB SSD

50Mbps - ترافیک نامحدود

لینوکس + xrdp remote desktop

470

هزارتومان / ماهیانه

▣ استفاده از سرورها برای : هک (کرک اکانت سایت ها ،Net Scan ،Port Scan ،IP Scan ،تست نفوذ)،دیداس ،اسپم ،ماین ، تورنت ممنوع است.uae vps

سرور مجازی امارات