0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

ssl رایگان سی پنل Let’s Encrypt

Let’s Encrypt پلاگین رایگانی برای راه اندازی SSL در سی پنل است ، با استفاده از این پلاگین میتونید ssl رایگان برای دامنه های هاست های موجود در سی پنل راه اندازی کنین.این افزونه 90 روز اعتبار داره و هر 90 روز بروزرسانی میشه ، در این مقاله آموزش نصب این پلاگین رو آموزش میدیم.

 

از مزایای نصب Let’s Encrypt امکان استفاده از این پلاگین برای دامنه های ir است ، وقتی از SSL استفاده میکنین ،اطلاعات رد و بدل شده بین کامپیوتر شما و سایت در حالت secure و کدگذاری شده انجام میشه و رنگ سبز در اول آدرس سایت شما در مرورگر با کلمه https:// ظاهر میشه.

 

مزایای نصب SSL در هاست یا سرور :

بزرگترین مزیت نصب SSL ، امکان گدگذاری اطلاعاتی هست که بین کاربران و سایت رد و بدل میشود و از دسترسی سایر شنودکننده های شبکه به اطلاعاتی که در سایت مشاهده میکنین یا انجام میدهید جلوگیری میکند. همچنین گوگل در سئو امتیاز بهتری به سایت های https میدهد و مرورگر گوگل کروم نیز اعلام کرده که سایت هایی که دارای ssl نیستند را به عنوان سایت های نا امن خواهد شناخت.

این آموزش بر خلاف سایر آموزش ها بسیار ساده و آسان است.

 

نصب  Let’s Encrypt

/usr/local/cpanel/3rdparty/bin/git clone https://github.com/netwavetech/letsencrypt-cpanel.git
cd letsencrypt-cpanel
./install.sh

بعد از نصب به بخش WHM >> Plugins برید و آیکون  Let’s Encrypt رو مشاهده خواهید کرد و میتونین ssl رو برای دامنه ها فعال کنین.

 

بروزرسانی  Let’s Encrypt

 

cd letsencrypt-cpanel
git pull
./upgrade.sh

حذف  Let’s Encrypt

 

cd letsencrypt-cpanel
./uninstall.sh

 

دانلود کد های بالا برای نصب lets encrypt

 

ssl رایگان سی پنل cpanel  Let’s Encrypt

سایر لینک ها :

آموزش اتصال هاست دانلود به هاست وب

خرید سرور مجازی

خرید VPS