سرور مجازی بایننس

بهترین vps برای بایننس

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

سرور مجازی بایننس Binance

سرور مجازی بایننس Binance | خرید VPS بایننس

Binance یک صرافی آنلاین و بین المللی برای مبادله ارزهای دیجیتال یا ترید است، باتوجه به اینکه این سایت کاربران ایرانی را تحریم کرده هست و امکان استفاده از این وبسایت با IP ایران امکانپذیر نیست، کاربران باید از سرور مجازی کشورهای اروپایی برای ورود به این سایت استفاده کنند و به هیچ وجه با IP ایران وارد این سایت نشوند، باتوجه به اینکه سایت Binance پردازش بسیار بالا CPU دارد، بهترین نوع خرید vps و استفاده برای سایت بایننس، انتخاب پلن های  ryzen / Core i9 هستش، چون این پلن ها دارای فرکانس بیشتر، CPU قوی تر و کش بالاتر هستند.

سرور مجازی (VPS) بایننس Binance

این سرورها دارای IP اختصاصی ثابت آلمان یا فنلاند، آپتایم بالا، سخت افزار مورد نیاز ترید هستند. سرورهای با  ryzen / CPU Core i9 دارای جدیدترین سخت افزار هستند و به نسبت سایر CPU ها، سرعت کار کردن با سرور بسیار روان و دارای عملکرد پردازشی بالایی هستند که برای استفاده های ترید و فارکس بسیار مناسب است، توجه داشته باشین که CPU جدید و با فرکانس بالا در مشاهده این سایت مهم است و هر سروری مناسب باز کردن این سایت در سرور مجازی نیست، چون نمودار و نرخ قیمت ها در تمام صفحه سایت بایننس در ثانیه در حال بروزرسانی هست و به همین خاطر به سرور با کیفیت بالایی نیاز دارید. پشتیبانی آنلاین بلوسرور هم در صورت بروز مشکل در خدمت شماست.

خرید سرور مجازی بایننس

ریسک استفاده از V**P–N در این سایت بالا است، چون امکان ارسال موقعیت واقعی شما که ایران باشد حتی وقتی از V++P–N استفاده میکنین به این سایت هست، بهترین گزینه استفاده از VPS یا همون سرور مجازی است. وقتی از سرور مجازی استفاده میکنین دقیقا شما شهروند همون کشور هستین و امکان پیدا کردن موقعیت اصلی شما که ایران باشه نیست. برای خرید سرور مجازی فنلاند یا خرید سرور مجازی آلمان در صفحه خرید میتونین انتخاب کنین.

توجه : ترید در سایت بایننس و سایت های صرافی ارز دیجیتال به دلیل پردازش بالای این سایت ها، استفاده از CPU های نسل جدید مثل intel core i9 / amd ryzen عملکرد بسیار بهتری دارد.

▣ چرا باید از سرور مجازی در سایت بایننس و سایت های ترید استفاده کنیم (مهم) :

1- سرور مجازی دارای IP اختصاصی است و تنها یک کاربر در سایت بایننس وارد میشود اما با V++P–N ، هزار نفر بصورت همزمان با یک IP ممکن است وارد این سایت شوند.

2 – در سرور مجازی هویت شما همان کشوری است که تهیه میکنین ولی با V–P++N امکان ارسال لوکیشن واقعی شما (ایران) به این سایت ها وجود دارد.
▣ 10% تخفیف ماه اول سرور مجازی بایننس، با کد تخفیف: nvme10
▣ کلیه خدمات پشتیبانی سرور مجازی بایننس در هر سطحی رایگان میباشد.
▣ پلن پیشنهادی برای سایت بایننس 4 گیگابایت رم میباشد، باتوجه به اینکه پلن 2 گیگ رم پلن پایه است و منابع کمی دارد و خود سیستم عامل برای اجرا نیاز به ram, cpu دارد، عملکرد باز کردن سایت بایننس در این پلن کند خواهد بود. بخاطر همین پیشنهاد ما حداقل 4 گیگابایت رم است.
کشور پیشنهادی برای استفاده از بایننس فنلاند میباشد. تمام IP های فنلاند سرورهای بلوسرور در سایت بایننس فنلاند شناخته میشوند و آلمان نیستند. ثبت نامی های جدید آی پی آلمان در سایت بایننس نیاز به احراز هویت دارند.

▣ نکته ای در مورد سایت بایننس و سایت های ترید
محیط کاربری سایت بایننس، به دلیل تغییر قیمت های زیادی که در ثانیه انجام میشه و نمودار قیمت ها، نیاز به پردازش داره. این پردازش در مرورگر باید توسط کارت گرافیک انجام بشه، در سیستم های شخصی شما (کامپیوتر) این پردازش توسط کارت گرافیک انجام میشه و بسیار روان است، ولی چون سرورمجازی ها کلا قطعه کارت گرافیک ندارن، این پردازش توسط CPU انجام میشه که با کمی لگ همراه است و اون حالت انیمیشنی رو نداره. پیشنهاد : باتوجه به اینکه در سرور مجازی، هویت شما همان کشوری هست که تهیه میکنین و برخلاف vp-n لوکیشن واقعی شما که ایران باشد قابل تشخیص نیست، پیشنهاد میکنم تحلیل هارو در داخل سیستم شخصی خودتون و سایت هایی که این نمودارهارو نشون میدن بررسی کنین و در داخل سرور صرفا خرید و فروش داشته باشین و تحلیل ها و بررسی نمودارها داخل سرور انجام نشه.

▣از ip کدام کشورها نباید در بایننس استفاده کرد؟
کشور های آمریکا، آلمان، کره جنوبی، سوریه، عراق، لیبی، ایران، زیمباوه، سودان، کره شمالی، کوبا، کنگو، ساحل عاج، بلاروس، برمه، آلبانی، بوسنی، مقدونیه و صربستان ممنوع می باشند و کشور های انگلیس، کانادا، روسیه، چین، هند، هلند، فرانسه دارای ریسک هستند.

▣ توجه داشته باشید که سرورهایی که از کشورهایی مثل ایتالیا، ایرلند، پرتقال، اسپانیا، سوییس، چک، لیتوانی، هلند که عموما از دیتاسنتر OVH فرانسه ارایه میشوند، به دلیل اینکه موقعیت سرور اصلی در فرانسه است و این IP ها از قابلیت Geolocation استفاده میکنند و IP سایر کشورهارو به سرور اصلی که در فرانسه هست متصل میکنند، ممکن است در سایت بایننس یا سایر سایت های بررسی لوکیشن IP، موقعیت IP ها همچنان فرانسه باشد، چون سرور اصلی بصورت فیزیکی در فرانسه است نه مثلا در ایتالیا.
2GB Ram DDR4

2Core i9 / Ryzen vCpu

30GB SSD NVME

ترافیک نامحدود

فنلاند

160

هزارتومان / ماهیانه

3GB Ram DDR4

3Core i9 / Ryzen vCpu

35GB SSD NVME

ترافیک نامحدود

فنلاند

190

هزارتومان / ماهیانه

4GB Ram DDR4

4Core i9 / Ryzen vCpu

50GB SSD NVME

ترافیک نامحدود

فنلاند

220

هزارتومان / ماهیانه

5GB Ram DDR4

5Core i9 / Ryzen vCpu

65GB SSD NVME

ترافیک نامحدود

فنلاند

250

هزارتومان / ماهیانه

6GB Ram DDR4

6Core i9 / Ryzen vCpu

80GB SSD NVME

ترافیک نامحدود

فنلاند

300

هزارتومان / ماهیانه

8GB Ram DDR4

8Core i9 / Ryzen vCpu

80SSD NVME

ترافیک نامحدود

فنلاند

360

هزارتومان / ماهیانه


2GB Ram DDR4

1Cpu Xeon 26xx v4

25GB SSD

10Mbps - ترافیک نامحدود

ویندوز

335

هزارتومان / ماهیانه

2GB Ram DDR4

2Cpu Xeon 26xx v4

25GB SSD

10Mbps - ترافیک نامحدود

ویندوز

530

هزارتومان / ماهیانه

3GB Ram DDR4

1Cpu Xeon 26xx v4

25GB SSD

10Mbps - ترافیک نامحدود

ویندوز

420

هزارتومان / ماهیانه

3GB Ram DDR4

2Cpu Xeon 26xx v4

25GB SSD

10Mbps - ترافیک نامحدود

ویندوز

640

هزارتومان / ماهیانه

4GB Ram DDR4

1Cpu Xeon 26xx v4

25GB SSD

10Mbps - ترافیک نامحدود

ویندوز

550

هزارتومان / ماهیانه

4GB Ram DDR4

2Cpu Xeon 26xx v4

25GB SSD

10Mbps - ترافیک نامحدود

ویندوز

670

هزارتومان / ماهیانهنمونه آی پی ثابت فنلاند شناخته شده در بایننس

آی پی فنلاند بایننس
IP فنلاند در بایننس

آی پی ثابت فنلاند
IP بایننس قزاقستان

IP بایننس قزاقستان

اگر آشنایی با سرور مجازی ندارید، نکات زیر را که به سادگی جهت آشنایی با سرور مجازی نوشته شده، لطفا بخوانید


آشنایی با سرور مجازی (VPS) :

▣ وقتی شما سرور مجازی تهیه میکنین در واقع یه کامپیوتر که 24 ساعته به اینترنت پرسرعت و بدون قطعی وصل هست رو در خارج از کشور تهیه میکنین و در موقع سفارش در سایت بلوسرور برای خرید VPS بایننس، سیستم عامل پیشنهادی که ویندوز است رو انتخاب میکنین و سرور بصورت خودکار توسط بلوسرور نصب خواهد شد. برای ورود به سرور به شما 3 مشخصه IP / Username / Password توسط پشتیبانی بلوسرور داده میشود که در برنامه ریموت دسکتاپ وارد میکنین و صفحه مانیتور سرور برای شما نشون داده میشه، در واقع شما وقتی به سرور مجازی متصل میشین، صفحه مانیتوری که در خارج از کشور هست در پنجره ای جدید در سیستم شخصی خودتون براتون باز میشه و با موس و کیبور سیستم شخصیتون، سرور یا همون کامپیوتری که توی خارج از کشور هست رو کنترل میکنین و با نصب مرورگر در سرور به ترید در سایت بایننس میپردازین.

خرید vps آلمان برای بایننس

اتصال از کامپیوتر (ویندوز، لینوکس، مک)، موبایل و تبلت (اندروید، آیفون) :

▣ با مشخصات ورود به Remote desktop که توسط بلوسرور داده میشود، امکان اتصال از طریق انواع کامپیوترهای ویندوزی، لینوکسی، مک، انواع موبایل های اندروید و آیفون ممکن است، با نصب بودن برنامه ریموت دسکتاپ در موبایل یا کامپیوتر لینوکس و مک شما (در سیستم عامل ویندوز بصورت پیش فرض این برنامه remote desktop نصب است) و وارد کردن مشخصات سروری که به شما توسط بلوسرور داده شده، امکان اتصال به سرور مجازی فراهم است.


▣ نصب و راه اندازی سیستم عامل بصورت خودکار است و توسط بلوسرور انجام میشود، همچنین پنل نصب سیستم عامل بصورت خودکار و فقط با زدن 1 کلیک به کاربر داده میشود.


سخت افزار و سیستم عاملی شخصی شما برای اتصال به سرور مجازی :

▣ نوع سیستم عامل و سخت افزار سیستم شخصی شما اصلا مهم نیست، شما فقط یک کامپیوتر (سرور) که دائم روشن و دارای IP ثابت است برای استفاده بایننس و باز کردن مرورگر در خارج از کشور اجاره میکنین و از راه دور توسط به اون متصل میشین، فقط کیفیت اتصال اینترنت شما از نظر پایداری به سرورهای خارج ملاک است (توجه داشته باشین سرعت اسمی یا سرعت دانلود ملاک نیست)

سرور مجازی برای binance
سرور مجازی بایننس

▣ از سرور مجازی ترید یا سرور مجازی بایننس میتوان برای خرید و فروش ارز های دیجیتال یا همان کریپتو کارنسی cryptocurrency استفاده کرد. بدین صورت که با تهیه سرور مجازی با سیستم عامل ویندوز در یکی از لوکیشن های سرور مجازی آلمان یا سرور مجازی فنلاند که بلوسرور ارایه میدهد، میتونین سایت بایننس رو در سروری که تهیه کردین توسط مرورگر باز کنین و به تحلیل و خرید و فروش ارز دیجیتال خودتون در سایت بایننس بپردازید. به دلیل پردازش بسیار بالا در سایت بایننس، استفاده از سخت افزارهای جدید و میزان فرکانس بالای CPU در سرورها برای مشاهده این سایت مهم است، از اینرو بلوسرور با ارایه سخت افزارهای جدید مثل هارد SSD NVME سامسونگ و همچنین CPU های جدید intel core i9 / amd ryzen 3700 سرعت کارکردن در این سایت رو بهبود بخشیده.

VPS Binance

▣ کاربران ایرانی فعلا امکان ثبت نام بصورت مستقیم و با IP ایران یا با خرید سرور مجازی ایران در این سایت ندارند به همین خاطر بلوسرور سرورهایی با IP کشورهای آلمان و فنلاند برای استفاده از این سایت ارایه میدهد.


IP ( آی پی ) ثابت بایننس

▣ برای تهیه IP ثابت نیاز به یک سرور مجازی دارید که در یک کشور خارجی و ترجیحا اروپایی باشه، هر VPS بایننس بصورت پیش فرض دارای یک IP است. در طول دوره ای که سرور مجازی را تمدید میکنین IP بایننس شما ثابت است. ولی در صورت استفاده از V P N، ممکن است هر بار با یک IP جدید به بایننس وصل بشید و IP شما در هر بار اتصال ثابت نباشد، همچنین در صورت قطع شدن V p .N آی پی ایران شما به سایت بایننس متصل میشود که باعث تشخیص هویت واقعی و مسدود شدن حسابتان میشود.


VPS مناسب بایننس

▣ انتخاب حداقل پلن 4 گیگابایت رم


▣ انتخاب CPU و سخت افزار جدید در تهیه سرور مجازی


▣ انتخاب کشور مناسب و عدم تغییر لوکیشن و IP


ویدیو اتصال به ریموت دسکتاپ

ویدیو اتصال از موبایل به VPS