دایرکت ادمین چیستدایرکت ادمین چیست

دایرکت ادمین از کنترل پنل های قدرتمند سیستم عامل لینوکس است ، از ویژگی های خوب دایرکت ادمین پنل ساده اون هست. بعد از سی پنل، از دایرکت ادمین میتونیم به عنوان یک پنل حرفه ای اسم ببریم، بر خلاف ظاهر ساده ای که این پنل داره ، بسیار قوی و کارآمد است.

تحریم های ایجاد شده برای سی پنل، باعث شده تا کاربران ایرانی از این کنترل پنل استقبال خوبی کنند، هر چند همه ی کنترل پنل ها یک هدف رو دارند و یک کار رو انجام میدند و تنها در ظاهر و برخی امکانات کلیدی تفاوت دارند.ظاهر این کنترل پنل بسیار ساده و سریع است، پشتیبانی قوی دارد و آپدیت میشود.از مزایای خوب دایرکت ادمین مدیریت خوب دامنه ها است، یعنی اگر ساب دامنه ای در هاست ایجاد کنید ، یک کنترل پنل برای این دامنه ساخته میشه و مانند سی پنل نیست.

تمام امکانات دسترسی به ایمیل ها ، اکانت های FTP، دیتابیس، cron job، آنتی ویروس، cloud linux، فایروال همگی در این پنل نصب شدن یا قابل نصب هستند.این کنترل پنل بصورت نال شده نیز در اینترنت منتشر شده، اما پیشنهاد میکنم سراغ این نسخه های رایگان و نال شده نرید ، چون این نسخه ها باعث هک شدن سایت و اطلاعات شما میشن، یا اطلاعات سایت شمارو به سرورهای خودشون منتقل میکنن، متاسفانه بعضی از هاستینگ ها هم اقدام به ارایه این کنترل پنل های نال شده ، به اسم رایگان میکنند که مشکلات جدی رو برای کاربران ایجاد میکنه. همچنین لایسنس این کنترل پنل بسیار ارزان تر از سی پنل است. با خرید سرور مجازی بلوسرور میتونید این پنل کارآمد رو نصب کنید.

ویژگی های کنترل پنل دایرکت ادمین:

  1. سرعت بالای کنترل پنل
  2. محیط ساده و رابط کاربری آسان
  3. پایداری مناسب
  4. تحریم نبودن برای کاربران ایران
  5. پشتیبانی از بسیاری از توابع امکانات قابل نصب

مشاهده پنل دمو دایرکت ادمین