1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

اتصال به VPS با موبایل اندروید و آیفون

ریموت دسکتاپ پروتکل اتصال به سرورهایی با سیستم عامل ویندوز است، مایکروسافت امکان اتصال به سرورهای ویندوزی را از طریق ریموت دسکتاپ با اپلیکیشنی که برای سیستم عامل android و آیفون منتشر کرده، فراهم کرده است. کاربران عزیزی که سرور با سیستم عامل ویندوزی از لوکیشن های خرید سرور مجازی ایران، خرید سرور مجازی آلمان، خرید سرور مجازی فنلاند بلوسرور تهیه کردند، میتوانند با نصب این application به راحتی محیط دسکتاپ سرور مجازی که تهیه کردند را با داشتن موس و کیبورد مجازی مشاهده کنند. برای نصب این برنامه ابتدا از مارکت های زیر دانلود کنین :

اندروید :

دانلود برنامه ریموت دسکتاپ از app گوگل پلی

 

دانلود برنامه ریموت دسکتاپ از app بازار

آیفون :

دانلود برنامه Remote Desktop Mobile برای آیفون

 

بعد از نصب برنامه از یکی از مارکت های بالا، بر روی آیکون RD Client تاچ کنین، در صفحه باز شده دکمه Accept رو انتخاب کنین. از منوی سمت راست بالا، علامت + را انتخاب کنین. سپس در زیر منوی باز شده Desktop را انتخاب کنین. و بر روی نوشته ADD MANUALLY تاچ کنین، در این مرحله IP سرور و username و password را وارد میکنیم، در قسمت PC name، آی پی و پورت ارایه شده توسط بلوسرور وارد کنین.
حالا Add user account انتخاب کنین، در قسمت User name، نام کاربری که توسط بلوسرور برای اتصال به سرور مجازی شما داده شده رو وارد کنین، در قسمت password نیز رمز را وارد کنین و save انتخاب میکنیم. سرور شما اضافه شد و با انتخاب آن میتونین به سرور متصل بشین، توجه داشته باشد که اگه بار اول هست که به سرور متصل میشید، هشداری مبنی بر certificate cannot be verified مشاهده میکنین که با انتخاب تیک Don’t ask me again دکمه Connect را بزنین و وارد محیط سرور بشین.

 

آموزش اتصال به سرور مجازی با برنامه اندروید