0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

خرید VPS SSD NVME

سرورمجازی های SSD ارایه شده از فنلاند از دیتاسنتر قدرتمند هتزنر میباشند ، سرورهای این دیتاسنتر از پورت بسیار قوی برای دانلود و آپلود برخوردار است ، کیفیت سخت افزارهای استفاده شده از بالاترین برندهای سخت فزاری بوده ، همچنین در این سرورها از هارد SSD که سرعت بسیار بالایی دارد و حدود 20 برابر بیشتر از هارد های معمولی هست استفاده شده است. این سرورها مناسب برای ربات تلگرام ، دانلود آپلود ، راه اندازی سایت و …. هستند. قیمت های ارایه شده فنلاند بلوسرور همواره به نسبت SSD بودن در پایین ترین مقدار قرار بگیره.

 

مشاهده پلن ها خرید سرور مجازی

 

خرید vps ssd nvme

 

هارد  SSD NVME چیست؟

بطور خلاصه ، هارد های SSD NVME جدیدترین نوع از هارد های SSD هستند که بیش از ۵ برابر از هارد های SSD معمولی سریعتر هستند، از مزایای هارد NVME ، افزایش کارآیی سرور ، سرعت بالا در اجرای سیستم عامل و برنامه ها ، کاهش سرعت لود سایت به دلیل سرعت بالا در خواندن و نوشتن اطلاعات ، عملکرد بهتر دیتابیس سرعت فوق العاده بالا و بسیار چشمگیر در مقایسه با هاردهای ساتا است.سرور های جدید اضافه شده به سایت بلوسرور ، دارای ۲ نوع SSD NVME اقتصادی و SSD NVME + SATA Ent هستند در پلن SSD NVME اقتصادی ، تنها هارد nvme با ظرفیت کم و قیمت ارزانتر موجود است و در پلن SSD NVME + SATA Ent ، سیستم عامل در هارد nvme نصب میشود و کاربران فایل های خودرا در هارد sata قرار میدهند.همچنین کاربران با خرید سرور مجازی که سرور دارای پورت ۱Gbps است سرعت دانلود و آپلود بالایی را تجربه خواهند کرد و اگر به دنبال منابع بیشتر و سرورهای قدرتمند تری هستین از سرور مجازی های ابری یا سرور اختصاصی های بلوسرور میتونین استفاده کنین.

ویژگی خرید  سرور مجازی  NVME بلوسرور :

استفاده برای میزبانی سایت های معمولی ، پربازدید

استفاده برای سرور دانلود و آپلود

استفاده به عنوان وب سرور اپلیکیشن و بازی های موبایل

خرید VPS SSD

خرید VPS SSD