خرید vps ابری cloud

سرور مجازی های ابری از تکنولوژی clustering استفاده میکنند و هارد آنها از نوع SSD NVME است که بالاترین نوع هارد در پردازش سرعت است. در سرورهای ابرای منابع. هزینه cloud server ها بسیار پایین تر از سرور اختصاصی است و پردازش VPS کاربر بین چندین ابر مجازی تقسیم میشود

A virtual private cloud (VPC) is an on-demand configurable pool of shared computing resources allocated within a public cloud environment, providing a certain level of isolation between the different organizations (denoted as users hereafter) using the resources.

خرید vps ابری cloud

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

خرید vps ابری cloud

خرید vps ابری cloud

خرید vps ابری cloud

ابر Cloud چیست

یک ابر در واقع از چندین کامپیوتر تشکیل شده است که پردازش ها و منابع سرور کاربر ، بین چندین سرور اختصاصی تقسیم میشود ، در سرور مجازی های معمولی ، هر VPS در یک سرور اختصاصی اجرا میشود که در صورتیکه مشکلی در سرور اختصاصی ایجاد بشه ، VPS کاربر به مشکل خواهد خورد ، اما در سرور مجازی های ابری با توجه به اینکه منابع VPS کاربر از سرورهای ابری و پخش شده استفاده میکند به این دست مشکلات برخورد نخواهد کرد.سرور مجازی های ابری از لوکیشن آلمان و فنلاند و بصورت خرید مستقیم از دیتاسنتر میباشد.

در صورتیکه قصد خرید سرور اختصاصی و راه اندازی تک سیستم عامل را دارید به شما سرور ابری را پیشنهاد میکنیم چون بسیار ارزان است و با هزینه بسیار کمتر سرور 16 یا 32 گیگ رم را به نسبت هزینه سرور اختصاصی میتونین تهیه کنین.

 

2GB RAM

1vCPU Intel Xeon

20 GB SSD NVME

20 TB Traffic

1Gbps Port

4GB RAM

2vCPU Intel Xeon

40 GB SSD NVME

20 TB Traffic

1Gbps Port

8GB RAM

2vCPU Intel Xeon

80 GB SSD NVME

20 TB Traffic

1Gbps Port

16GB RAM

4vCPU Intel Xeon

160 GB SSD NVME

20 TB Traffic

1Gbps Port

32GB RAM

8vCPU Intel Xeon

240 GB SSD NVME

20 TB Traffic

1Gbps Port

خرید vps ابری cloudدر این سرور مجازی های ابری دیتاسنتر هترنز از آخرین سخت افزارهای سرور برای ارایه سیستم ابری استفاده میشود ، رم این سرور ها از نوع DDR 4 بوده ، CPU intel xeon Skylake و هارد فوق سریع SSD NVME سرعت فوق العاده بالایی به سرورها میبخشد.
آپتایم VPS های ابری 100% است ، چونکه در بستر ابری وتوزیع پذیری سخت افزاری استفاده میکنند ، پورت cloud vps ها 1Gbps است و هر سرور 20 ترابایت ترافیک ماهیانه دارد که در اول هر ماه صفر میشود و از نو محاسبه میشود.

VPS های ابری در 2 لوکیشن از آلمان Nuremberg, Falkenstein و یک لوکیشن از فنلاند Helsinki قابل ارایه هستند.

به جرعت میتوان گفت که با این قطعات فوق بروز ، ارایه چنین سرورهایی با این قیمت شگفت انگیز است
Cloud server ها نسل جدیدی از سرورها هستند که با قیمت بسیار کمتر از سرور اختصاصی و انعطاف پذیری بسیار بیشتر از سرور مجازی ، نیاز مشتری را فراهم میکنند ، ارایه ترافیک بالا در حد سرور اختصاصی ، پورت بسیار قوی و اختصاصی ، پایداری بالا و منابع اختصاصی از ویژگی های سرور ابری است.

خرید vps ابری cloud

error: