1. محتويات وب سايت های راه اندازی شده و کلیه اقدامات در سرور مجازی و اختصاصی بايد مطابق قوانين جمهوری اسلامي ايران باشد .
2. راه اندازی هر گونه سایت مرتبط با مسایل جنسی ممنوع می باشد .
3. راه اندازی صفحات فیشینگ و هک ممنوع می باشد .
4. استفاده از سرور مجازی و اختصاصی به عنوان هک ، کرک ، نت اسکن ، پورت اسکن ، دیداس ، فیشینگ ، ارسال ایمیل تبلیغاتی، راه اندازی سرویس های پرو-کسی و V+P+N و استفاده از تورنت ها طبق قوانین دیتاسنتر ممنوع است و در صورت انجام اینکار چه خواسته و یا ناخواسته باتوجه به اخطاری که از سمت دیتاسنتر ارسال میشود ، سرور بسته و بازگشایی نخواهد شد.
5. بلوسرور، تنها شخصی را به عنوان مالک واقعی سرویس می شناسد که سرویس مورد نظر (سرور مجازی ، سرور اختصاصی و ...) در ناحیه کاربری آن شخص وجود داشته باشد .
6. تا زمانی که هزینه سرویس خود را می پردازید ، سرویس شما فعال خواهد بود ، جز در مواردی که قوانین را نقض کرده باشید .
7. استفاده از سرور مجازی و اختصاصی به عنوان هک ، کرک ، نت اسکن ، پورت اسکن ، فیشینگ ، ارسال ایمیل تبلیغاتی، راه اندازی سرویس های پرو-کسی و V+P+N و استفاده از تورنت ها طبق قوانین دیتاسنتر ممنوع است و در صورت انجام اینکار چه خواسته و یا ناخواسته باتوجه به اخطاری که از سمت دیتاسنتر ارسال میشود ، سرور بسته و بازگشایی نخواهد شد.

8.سرور مجازی ها و سرور اختصاصی شامل عملیات بکاپ گیری نیستند و کاربران و مدیران سرورمجازی و اختصاصی ها باید در هر شرایطی از سرورها بکاپ تهیه کنند و در سیستم خود یا یک سرور دیگر نگهداری کنند که مواردی مانند بلایای طبیعی ، مشکلات سخت افزاری ، تحریم های و مشکلات دیتاسنتر باعث از دست رفتن اطلاعات سرورها نشود..
9. مسئولیت محتوای سایت های کاربران بر عهده صاحب سایت بوده و بلوسرور هیچ مسئولیتی در قبال محتوای سایت ها ندارد .
10. مسئولیت حفاظت از اطلاعات ، اعم از نام های کاربری و کلمه های عبور بر عهده صاحب سرویس بوده و بلوسرور مسئولیتی در قبال لو رفتن آنها از سمت کاربر ندارد .
11. در صورت درخواست مراجع قضایی ، بلوسرور موظف اطلاعات کاربر را تسلیم نهاد مربوطه نماید .
12. بلوسرور می تواند در هر زمانی با اطلاع یا بدون اطلاع قبلی ، قوانین را اصلاح و یا تغییر دهد
13. وظیفه پشتیبانی حل مسائل و مشکلاتی است که مربوط به سرور می باشد و پشتیبانی از پلاگین ها ، سیستم های مدیریت محتوا و . . . باید توسط سایت انتشار دهنده سیستم انجام شود .
14. بعد از راه اندازی سرویس ، نصب اسکریپت ها و یا راه اندازی سایت باید توسط کاربر انجام شود. بلوسرور فقط سرویس دهنده هاست بوده و نصب اسکریپت و راه اندازی سایت ، از عهده پشتیبانها خارج می باشد .
15. در صورت عدم پرداخت و حذف شدن سرورها مسئولیت آن با کاربر است و کاربران سرور ها باید همیشه از زمان تمدید سرور آگاه باشند.
12. در صورت هرگونه سوال یا مواردی که در قوانین ذکر نشده باشد با پشتیبانی در ارتباط باشد.

1. سرورهای مجازی ، با پنل مدیریت ( خاموش ، روشن ، نصب اولیه سیستم عامل و کانفیگ اولیه . . . ) ارائه میشود .
2. سرورها به صورت مدیریت نشده بوده و در صورت بروز مشکل نرم افزاری در سرورها ، بلوسرور می تواند با برآورد هزینه مشکلات را برطرف کند.
3. سرورهای مجازی ، مشمول عملیات بکاپ گیری نمی شوند.
4.تمامی پلان های سرورهای مجازی ، تابع قوانین دیتاسنتر مربوطه بوده و در صورت مشاهده قانون شکنی ، بلوسرور مشکل را به کاربر مربوطه ارسال خواهد کرد.
5. هرگونه حمله اعم از DDOS یا Flood ، Port scan و غیره در سرور ممنوع بوده و باعث بسته شدن سرور خواهد شد.
6.هزینه نصب اولیه و مجدد انواع پنل (سی پنل ، دایرکت ادمین ، centos web panel و ...) 10 هزارتومان بوده .

1. بلوسرور تنها خریداری کننده سرور اختصاصی بوده و در صورت بروز مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری مسئولیت اینها با ما نبوده و با دیتاسنتر هماهنگ خواهد شد.br>

1. تمامی سرویس ها فقط با پرداخت فاکتور فعال یا بازگشایی می شوند و در صورت تعلیق سرویس به علت عدم پرداخت ، از بازگشایی وبسایت به هر دلیلی (انتقال – بکاپ گیری و . . . ) بدون پرداخت فاکتور معذوریم .
2. فاکتور مربوط به سرویس ها 10 روز زودتر موئد پرداخت صادر می شوند .
3. در صورت عدم پرداخت فاکتور ، سرویس مسدود خواهد شد و در صورت عدم پرداخت تا 2 روز بعد از مسدود شدن ، سرویس به کلی حذف خواهد شد .
4. بلوسرور این حق را دارد که در صورت نوسانات بازار ارز و یا تورم ، برای جلوگیری از ضرر و زیان ، تعرفه ها را تغییر دهد .
5.سرویس سرور مجازی شامل 3روزگارانتی بازگشت وجه هستند ، در صورتی که مشکل از سمت بلو سرور باشد تمام مبلغ بازگشت داده میشه ، اما اگر کاربر سرویس را لغو کند 30% بابت راه اندازی اولیه از مبلغ پرداخت شده کسر خواهد شد .
6. برای تمدید فاکتور سرور اختصاصی یا سرورهایی که از دیتاسنتر تهیه میشوند با پشتیبانی هماهنگ کنید .

error: